SALIPAZARI JANDARMADAN BİRLİK YEMEĞİ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Murat Değirmenci’den Basın ve Üniversite İşbirliği İle Yenilikçi İstihdam Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

SALIPAZARI JANDARMADAN BİRLİK YEMEĞİ

SALIPAZARI JANDARMADAN BİRLİK YEMEĞİ

Samsun Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat ve İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Akçay’ın ev sahipliğinde Komutanlık gazinosunda tanışma yemeği gerçekleştirildi.
İlçe Jandarma Komutanlığı gazinosunda gerçekleştirilen yemeğe, Çarşamba kaymakamı Şükrü Yıldırım, Ayvacık Kaymakamı Mehmet Zahit Uzun, Çarşamba Başsavcısı Gültekin Bülbül, Adalet Komisyonu başkanı Yakup Bulur, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sevda Aydın Bülbül, Hâkim ve Savcılar, Çarşamba İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Kemal Çelik ile Ayvacık İlçe Jandarma Bölük Komutanı Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Aytaç Çaylak katıldı.
JANDARMA KOMUTANLIĞI BİR BÜTÜNDÜR
Tanışma yemeğinde duygularını dile getiren Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat “Adli, mülki teşkilat ile Jandarma Komutanlığı bir bütündür ve Ailedir. Program ile sizlerle tanışma fırsatı bulduk, katılımınızdan dolayı memnuniyetimi bildirmek istedim, Ayrıca Jandarma Komutanımız ada teşekkür ediyorum“ dedi.
ORGANİZASYONA TEŞEKKÜR ETTİLER
Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Başsavcısı Gültekin Bülbül de, ”Düzenlenen programdan dolayı Kaymakam Ali Osman Bulat’a ve  İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hakan Akçay’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu, Yemek sonrası Komutanlıkta görevli rütbeli, erbaş ve erler ile yapılan sohbet ve fotoğraf çekimlerinin ardından program sona erdi.