ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE İLK GÜN SÜRPRİZİ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE İLK GÜN SÜRPRİZİ

EĞİTİMDE İLK GÜN ULAŞIM ÜCRETSİZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü SAMULAŞ ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını söyledi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2018-2019 eğitim ve öğretim yılımız 17 Eylül tarihinde pazartesi günü resmen başlamış olacaktır. Öncelikle eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizi daha güzel bir geleceğe taşıyacağına inandığım, toplumumuza faydalı, vatanımıza, devletimize sadakatle bağlı, milli ve manevi değerlerimizi koruyacak ve bunun için mücadele edecek olan, demokrasi anlayışımıza katkı sağlayacak ve daha güzel bir dünyayı tesis etmek için çalışacaklarını bildiğim öğrencilerimize, onları yetiştirecek olan fedakâr öğretmenlerimize başarılar diliyorum. 17 Eylül Pazartesi günü öğrenci ve öğretmenlerimiz için SAMULAŞ ile yapacakları ulaşım ücretsiz olacaktır“ dedi.

ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE İLK GÜN SÜRPRİZİ

ŞAHİN’DEN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE İLK GÜN SÜRPRİZİ EĞİTİMDE İLK GÜN ULAŞIM ÜCRETSİZ Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü SAMULAŞ ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını söyledi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2018-2019 eğitim ve öğretim yılımız 17 Eylül tarihinde pazartesi günü […]