Sağlık Müdürlüğünden “Her Bağış Yeni Bir Hayattır” Paneli « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Sağlık Müdürlüğünden “Her Bağış Yeni Bir Hayattır”

Paneli

3 – 9 Kasım Organ Bağış Haftası nedeniyle Samsun İl Sağlık

Müdürlüğümüz tarafından 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat 10.00’da

Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da “Her Bağış Yeni Bir

Hayattır” paneli düzenlenecektir.

Açılış konuşmasını Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’in yapacağı panelimizde Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı “Organ Bağışı ve Organ Naklinin Dini Yönü”, OMÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Levent Güngör “Beyin Ölümü”, Organ ve Doku Nakli Bölge Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Dr. Mehmet Kazak ise “Organ Bağışı ve Organ Nakli” konularında konuşmacı olarak yer alacaktır.
Organ bağışının öneminin “Her Bağış Yeni Bir Hayattır” başlığıyla duyurulacağı panelimizde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Sağlık Müdürlüğünden “Her Bağış Yeni Bir Hayattır” Paneli

Sağlık Müdürlüğünden “Her Bağış Yeni Bir Hayattır” Paneli 3 – 9 Kasım Organ Bağış Haftası nedeniyle Samsun İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat 10.00’da Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da “Her Bağış Yeni Bir Hayattır” paneli düzenlenecektir. Açılış konuşmasını Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sağlık İl […]