Raylı Sistemi yeraltına alıp, 90 milyonu çöpe atmayacağım! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ANZER ATOM ŞİFA KARIŞIMI

EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

Raylı Sistemi yeraltına alıp, 90 milyonu çöpe atmayacağım!

Raylı Sistemi yeraltına alıp, 90 milyonu çöpe atmayacağım!

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin seçim çalışmalarına İlkadım’da Adalet ve Unkapanı Mahallelerinde devam etti.

Burada vatandaşlarla buluşan ve toplantılara katılan Hayati Tekin projelerini anlattı, önemli mesajlar verdi.Hayati Tekin’in çalışmalarına CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş da katıldı.

SAMSUN’U GELECEK YÜZYILIN ŞEHRİ YAPACAĞIM

Proje ve icraat zamanı olduğunu belirten Hayati Tekin, ” Ben gariban bir köy çocuğuyum. Tırnaklarımla birçok mevkilere sizlerin sayesinde geldim. Tekkeköyde 15 yıl belediye başkanlığı,3 yıl milletvekilliği yaptım. Geçmişteki belediyedeki başarılarım sizlerin sayesinde.Samsun’u Allah’ın izniyle otoparksız, üst üste binmiş şehir olmaktan kurtarıp, güney yönüne doğru büyüterek doğu- batı çevre yollarıyla gelecek yüzyılın şehri yapacağım. Allah vergisi dağlarıyla, derin ovaları ve deniziyle bu harika coğrafyada, akıl nimetini kullanmayan geçmiş yöneticiler yüzünden Samsun geri kaldı.” dedi.

RAYLI SİSTEMİ YERALTINA LAMAK YERİNE SAMSUN’UN ÇEVRESİNDEN DOLAŞTIRACAĞIZ

Allah’ın verdiği akıl nimetini kullanacaklarını ifade eden İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, ” Atakum’da hafif raylı sistemi yer altına alarak 90 milyon euroyu çöpe atıp, 120 milyon daha harcama gafleti yerine, Irmak Caddesi’nden Duruşehir’in üzerinden, Adalet Mahallesi’nin etrafından ve şehri çevreleyen bir güzergahla, Eğitim Araştırma Hastanesi’nin önünde Otogar’a kadar ulaşacak bir şekilde en kısa zamanda hizmete sunacağız. Hayırlı uğurlu olsun. ” diye konuştu.