Ramada by Wyndham Rize Fındıklı açılış için gün sayıyor…… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

Ramada by Wyndham Rize Fındıklı açılış için gün sayıyor……

Ramada by Wyndham Rize Fındıklı açılış için gün sayıyor……

Ramada by Wyndham Rize Fındıklı, 81 standart, 1 Engelli, 5 Suite ve 1 Kral Dairesi, toplam 88 odası ile, olağanüstü doğasıyla ünlü Rize Fındıklı’da çok yakında kapılarını açıyor. Kartallar Holding tarafından inşa edilen Otel, yeni açılan Rize- Artvin Havaalanı’nın açılışı ile birlikte bölgeye canlılık getirecek.

 

Doğu Karadeniz Otoyolu üzerinde ve hemen Fındıklı girişinde yer alan Ramada by Wyndham Rize Fındıklı, Rize- Artvin Havaalanına sadece 20 km mesafede yer almakta. Misafirler, Ayder Yayla’sından, Artvin’in olağanüstü doğasına kadar bir çok noktaya kolayca ulaşabilecek.

 

Ramada by Wyndham konseptinde oluşturulan odalarında, 43 inç TV, ütü- ütü masası, çay kahve ikram seti ve minibar hizmeti ile misafirlerine ev konforunu yaşatacak.

Doğu Karadeniz’in olağanüstü doğasını ziyaret etmek amacıyla gelen misafirler için özenle tasarlanan Jora Restaurant ve Lobby Lounge, menüsünde bulunan Uluslararası ve Yöresel lezzetleri sunmak için gün saymakta.

Ramada by Wyndham Rize Fındıklı’da iş toplantıları için uygun, modern audio/ visual ekipmanlar ile donatılmış bir toplantı odası, 24 saat açık Çalışma Alanının yanı sıra, ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi internet bağlantısı misafirlerine teknolojik konfor sağlıyor. Ayrıca, misafirlerin konaklamaları esnasında formda kalabilmeleri için ücretsiz olarak yararlanabilecekleri bir Fitness Merkezi ve özellikle genç misafirlerin çok keyif alacakları gelişmiş bir Oyun Merkezi de otel içinde yer almakta.

————–