-Ortak Hedef Birlikte Gelecek « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

GÜNEBAKAN PROJESİ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

-Ortak Hedef Birlikte Gelecek

-İlkadım’da STK ve Hemşerilerle Güçlü Birliktelik

-Ortak Hedef Birlikte Gelecek

 

Gönül belediyeciliği kapsamında tüm dernek ve sivil toplum örgütleri(STK) ile işbirliği içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Tok, Vatandaşların sorunlarına ortak akılla çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.

 

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Adayı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok’a Cumhur İttifakı adaylığı için hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

 

OMUZ OMUZA, GÖNÜL GÖNÜLE HEP BİRLİKTE…

 

Ziyaretler kapsamında İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok,EğitimBirSen Samsun İl Başkanı ve MemurSen Samsun İl Temsilcisi Hamdi Yıldız, Havzalılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt ve yönetimini, Hayrat Vakfı Samsun temsilcisi Ali Hüsrev Yağız ve yönetimini ve İlkadım Belediyesi Meclis Üyelerini ağırladı. Vakıf, dernek ve sendikalarla iş birliğinin her zaman devam edeceğini vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlçemizi birlik ve beraberlik içeresinde omuz omuza yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

 

STK VE HEMŞERİLERDEN BAŞKAN TOK’A DESTEK

 

EğitimBirSen Samsun İl Başkanı ve MemurSen Samsun İl Temsilcisi Hamdi Yıldız, Havzalılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Yahya Bozkurt ve Hayrat Vakfı Samsun Temsilcisi Ali Hüsrev Yağız ziyaret ettikleri İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u çok başarılı bir hizmet dönemi geçirdiğini belirterek, “Hizmetleri ve çalışmaları dolayısıyla kendisini tebrik ediyoruz. Dernek, vakıf ve sendika olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz olarak birlikte şehrimize katkı sağlamak için çalışıyoruz. Sağ olsun Belediye Başkanımız Erdoğan Tok, bize her platformda destek oluyor” diye konuştu.

 

ORTAK AKILLA YÖNETİM ANLAYIŞI

 

Hemşehri dernekleri, vakıf ve tüm sivil toplum kuruluşlarımızla diyaloğumuzu ve bağımız güçlü bir şekilde sürdüreceklerini ifade eden Başkan Tok, “Sivil toplum kuruluşlarımızın sorunların çözümleri noktasında ve daha farklı neler yapabiliriz düşüncesi içerisindeyiz. Sivil toplum kuruluşlarımız siyasi anlamda, sosyal anlamda, çevre anlamında, toplumsal anlamda hangi ağırlıkla çalışıyor olursa olsun bizlere yön verebilecek, şehrin ve ülkenin gelişmesi anlamında faydası olan kuruluşlarımızdır. Bu anlamda yerel yönetimler olarak, bizler de hemşeri derneklerini ve vakıflarımızı çok önemsiyoruz. Samsun,  Türkiye‘nin her yerinden göç alan, günden güne büyüyen, büyük bir şehrimiz. Biz de bu yüzden fiziki ve beşeri büyümeyi göz önünde bulundurarak hemşehri dernekleri ile sürekli iletişim içindeyiz. Hemşehri derneklerimizin bütün faaliyetleri yakından takip ediyor ve bütün etkinliklerinin içerisinde olmaya çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne toplumumuzun her katmanını kucaklıyoruz. Biz hemşehri derneklerimizle kol kola yan yana ve can cana olmaktan çok mutluyuz. Hepimizin bu topluma karşı sorumluluğu var. Her zaman şahsım ve belediye olarak yardımcı olabileceğim bir konu varsa hemşehri derneklerinin hizmetindeyiz. Bu vesile ile sendika ve tüm hemşehri dernek başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimiz daim eylesin” şeklinde konuştu.