Onların mutluluğu bizimde mutluluğumuz « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Kızılırmak Deltası’nda Bahar Güzelliği

EĞİTİM, FOTO GALERİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Atakum’da zafer coşkusu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, SİYASET

Onların mutluluğu bizimde mutluluğumuz

Samsunda faaliyet gösteren Sevdamız Samsun Platformu Koronavirüs salgınında başlattığı ekmek ve erzak yardımından sonra Ramazan ayında da “Bir ayakkabı bir mutlu çocuk” projesiyle çok sayıda çocuğu sevindirdi.

Onların mutluluğu bizimde mutluluğumuz
 
 
 HEDEFİMİZ BAYRAMDAN ÖNCE  500 ÇOCUĞUMUZA ULAŞMAK

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkan Nuri Seven: “ Önümüzde Ramazan Bayramı var. Bizim yaş grubumuz ve bizden büyük olanlar iyi bilirler.
Bayramlarda alınan ayakkabıları yastığın başına koyarak uyurduk. Yine aynı duygularla imkanı olmayan çocuklarımıza ulaşarak ‘Bir Ayakkabı Bir Mutlu Çocuk’ sloganı ile çocuklara ayakkabı hediyelerini götürdük.
SEVEN, Arkadaşlarımızla bu konuda da yaptığımız çalışmalarda önemli adımlar attık. Nokta atışı diye tabir edilecek şekilde çocuklarımızı belirleyerek gerçekten ihtiyacı olanlara bu ayakkabıları ulaştırmaya çalıştık.
Onların mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur. Ortaya öyle güzel tablolar çıktı ki. Bize güvenip katkıda bulunanlara buradan teşekkür ediyorum dedi.
Sevdamız Samsun Platform Genel Başkanı SEVEN,Samimi niyetlerle el ele verilirse ortaya güzel şeyler çıkıyor.
Bu yıl Çarşamba Terme Yakakent ilçelerimizde dahil olmak üzere ayakkabı hediye ettik. Bayramdan önce hedefimiz Şehir Merkezimizle birlikte 17 ilçede 500 çocuğumuza ulaşmaktır. Yönetimimizle birlikte bu şekilde bir planlama yaptık. Çalışmalarımız bu yönde devam ediyor  ” dedi.
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, açık hava ve doğa
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Bazen bir çift ayakkabının verdiği mutluluğun bedeli ölçülemez. Samsun’un ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın sevinmesine destek olan herkese teşekkür ediyoruz.