ÖĞRENCİLER KAYMAKAM’A SÖZ VERDİ…. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ÖĞRENCİLER KAYMAKAM’A SÖZ VERDİ….

ÖĞRENCİLER KAYMAKAM’A SÖZ VERDİ…

Devletin Sıcaklığı, Çocukların Sevincine Dönüştü… Samsun’un Salıpazarı ilçe Kaymakamı Ali Osman Bulat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay ve İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden ile birlikte mahalle ziyaretinde. Mahalle ziyareti esnasında,…Devletin Sıcaklığı, Çocukların Sevincine Dönüştü…
Samsun’un Salıpazarı ilçe Kaymakamı Ali Osman Bulat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay ve İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden ile birlikte mahalle ziyaretinde.
Mahalle ziyareti esnasında, yolda oyun oynayan çocuklarla sohbet eden ilçe Kaymakamı Ali Osman Bulat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay ve İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden bot hediye etti.
ÖĞRENCİLER KAYMAKAM’A SÖZ VEDİ
Botları çocukların ayaklarına bizzat giydiren Kaymakam Ali Osman Bulat,” Derslerinize iyi çalışın ve yılsonunda verilecek olan karneleriniz görmek istiyorum” derken çocuklar ise aldıkları hediyelere karşı teşekkür ederek, ders çalışma sözünü verdiler. Yapılan sohbette çocuklar büyüyünce Kaymakam, Jandarma ve polis olmak istediklerini söyleyerek, evlerine gitmek üzere sevinç içerisinde yola koyuldular.