MÜSİAD Samsun Şubesi ‘BAH Hastane Buluşmaları’nın konuğu oldu « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

MÜSİAD Samsun Şubesi ‘BAH Hastane Buluşmaları’nın konuğu oldu

Büyük Anadolu Hastaneleri (BAH) tarafından düzenlenen ‘BAH Hastane Buluşmaları’ programının konukları MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan, yönetim kurulu ve üyeleri oldu.

Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Yakup Yönten ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan, yönetim kurulu ve üyelerini ‘BAH Hastane Buluşmuları’ programında ağırladı.

22 YIL GÜNENLE SAĞLIK HİZMETİ
Büyük Anadolu Merkez Hastanesi’nde gerçekleşen programın açılış konuşmasını yapan Opr. Dr. Yakup Yönten, “Sağlıklı bir yaşam için güven ile yanınızdayız” sloganını kendine ilke edinen Büyük Anadolu Hastaneleri sağlıktaki ilk yatırımını 1997 yılında gerçekleştirmiştir. Gerçekleşen bu yatırım, özel sağlık hizmetleri açısından Samsun’un ilk özel hastanesi olma özeliğini taşımaktadır. Biz 22 yıl önce Samsun İlkadım’da sağlıkta ilk adımımızı atarken bugün geldiğimiz noktada yine ilk adımı atarak yeni nesil hastanecilik anlayışı dediğimiz konsept ile sağlık hizmeti veriyor, istihdam sağlıyoruz.
Güçlü yönetim, bilinen ve tercih edilen akademik hekim ve sağlıkçı kadrosu, güler yüzlü personeli ile gücüne güç katarak Türkiye’de 81 ilden ve  dünyanın 28 farklı ülkesinden gelen misafirlerine ev sahipliği yapıyoruz. 13 bin m2 kapalı alanı, 140 yatak kapasitesi, konforlu, üst teknoloji ve tam donanımlı 6 ameliyat salonu, Akıllı Bina Teknolojisi, yeni nesil ve son teknolojik cihazlar ile donatılmış, beş yıldızlı otel konforunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu akşam sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk, kapımız sizlere her zaman açık, nazik davetimize icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınız da başarılar diliyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

BAŞKAN TAN TEBRİK ETTİ
MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ise, “Öncelikle bizleri bu akşam burada ağırladığınız için yönetim kurulu ve üyelerim adına sizlere teşekkür ediyorum. Hastanecilikte en önemli kural güvendir. Her alanda güven çok önemlidir fakat sağlıkta daha çok önemlidir. Sağlık çok farklı birşeydir. Herkesin eninde sonunda sağlıkla ilgili kurumlara ihtiyacı olacaktır. O yüzden Büyük Anadolu Hastaneleri’nin 22 yıldır Samsun da kalarak özel hastane statüsünde her zaman bu güveni vermesi sağlık hizmeti açısından güzel bir o kadar önemli bir olaydır. Son yapılan çalışma ile de Çiftlik hastanesinin bu yeni konsept olarak yeni merkez hastanesi olarak hizmete açılması gerçekten ilimiz ve ülkemiz adına gurur verici bir olaydır. Hastaneyi gezdik gördük ki; Otel konforunda odaları, hastayı yormayacak, daha hızlı bir şekilde hizmet alabilecek şekilde dizayn edilmiş katlarıyla muazzam bir hastane olmuş. Ben yönetimim adına sizleri tebrik ediyorum. ” diyerek sözlerine son verdi.

HİZMETLER ANLATILDI
Programda ayrıca, Büyük Anadolu Hastaneleri Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı ve Doç. Dr. Murat Erdoğan, liderlik ve takım çalışması konulu sunumunu yaparak ekip çalışmasının önemine vurgu yaptı.
Konuşmaların ardından hastanenin belirli bölümleri gezilerek VİP, Süit oda, poliklinik, son teknoloji görüntüleme cihazları gibi yapılan hizmetler hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

MÜSİAD Samsun Şubesi ‘BAH Hastane Buluşmaları’nın konuğu oldu

MÜSİAD Samsun Şubesi ‘BAH Hastane Buluşmaları’nın konuğu oldu Büyük Anadolu Hastaneleri (BAH) tarafından düzenlenen ‘BAH Hastane Buluşmaları’ programının konukları MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan, yönetim kurulu ve üyeleri oldu. Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Yakup Yönten ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun […]