Milletvekili Köktaş: Samsun’umuza daha çok değerler katarak yolumuza devam edeceğiz « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

Milletvekili Köktaş: Samsun’umuza daha çok değerler katarak yolumuza devam edeceğiz

Milletvekili Köktaş: Samsun’umuza daha çok değerler katarak yolumuza devam edeceğiz
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Samsunumuz yıllardır merkezi hükümetten hak ettiği yatırımları almış, kalkınmayı başaran ender şehirlerden bir tanesidir. İnşallah 2023 vizyonu ile hareket ederek yerel yönetimlerimizle birlikte yeni yatırım ve hizmetlerle Samsun’umuza daha çok değerler katarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in Samsun programı kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlere katılım sağladı.
Ziyaretlerde vatandaşlar, teşkilat üyeleri, sanayici ve işadamları ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin takdirleriyle açıklanan, Samsun AK Parti kurucu il Başkanımız, 14 yıllık milletvekilliğini 2 yılını Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak görev yapan, Samsunumuzun önemli işadamlarından, bilgisi, tecrübe ve iş yapabilme yeteneğine inandığım, Mustafa Demir’in Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı hayırlı olsun.
Bugünden itibaren 31 Mart 2019 seçimlerinin startını da bir anlamda vermiş oluyoruz.
Hepimiz her bir teşkilat üyelerimiz sahada bire bir markajla sıkmadık el, çalmadık kapı ve dinlenmeyen dert bırakmadan yolumuza devam edeceğiz.
Samsunumuz yıllardır merkezi hükümetten hak ettiği yatırımları almış, kalkınmayı başaran ender şehirlerden bir tanesidir. İnşallah 2023 vizyonu ile hareket ederek yerel yönetimlerimizle birlikte yeni yatırım ve hizmetlerle Samsun’umuza çok daha değerler katarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.