MHP’DE 3 İLÇEYE YENİ İLÇE BAŞKANI ATANDI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Sanem Oktar’dan Samsun Ziyareti..

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ, SİYASET

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

MHP’DE 3 İLÇEYE YENİ İLÇE BAŞKANI ATANDI

MHP’DE 3 İLÇEYE YENİ İLÇE BAŞKANI ATANDI

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı, Atakum, Çarşamba ve Tekkeköy ilçelerine yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin atandığını duyurdu.

Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada “ Atakum İlçe Başkanı Murat AKOĞLU, Çarşamba İlçe Başkanı Kemal DÜZGÜN ve istifasını sunan Tekkeköy İlçe Başkanı Köksal KISA Genel Merkezimiz tarafından görevden alınarak Atakum İlçe Başkanlığına Metehan YUSUFOĞLU, Çarşamba ilçe başkanlığına Harun KAYA, Tekkeköy İlçe Başkanlığına HAKAN SÜZEN atandı” denildi.

Atamalar hakkında konuşan MHP il Başkanı Osman KANDIRA, “ 2023 Lider Ülke Türkiye şiarıyla çıktığımız yolda çalışmalarımıza hız verdik. Tüzüğümüzün 52 ve 54’üncü maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden Merkez Yönetim Kurulu ve Başkanlık Divanı’nın kararlarıyla 3 ilçemize yeni yönetim atandı. Yeni görev alan arkadaşlarımızın partimize en üst düzeyde hizmet vereceklerine inancım tamdır.  Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin dile getirdiği gibi “2023, Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın önsözü, ön yüzü, öncü yılı olacaktır.” Bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.