Memursen’in Sağlığı Büyük Anadolu Hastanelerine Emanet « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Başkan Demir, Terme’den Vezirköprü’ye Yatay Kalkınma

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, SİYASET, TEKNOLOJİ, teknoloji, teknolojı, Yerel haber, YEREL HABERLER

Memursen’in Sağlığı Büyük Anadolu Hastanelerine Emanet

Bu haber 13 Mayıs 2019 - 13:15 'de eklendi ve 15 views kez görüntülendi.

Memursen’in Sağlığı Büyük Anadolu Hastanelerine Emanet

Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Temsilciliği ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı. Anlaşma ile birlikte Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Temsilciliği’ne bağlı tüm personel ve birinci dereceden yakınları, Büyük Anadolu Hastaneleri’nin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanacak. Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Temsilciliği Başkanı Hamdi YILDIZ, Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yardımcısı Cihan BAŞOĞLU’nun katılımıyla imza töreni yapıldı.

Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından gelen misafirlerine en iyi şekilde sağlık hizmeti verdiklerini belirten Genel Müdür Yardımcısı Başoğlu, “Her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile misafirlerimize aile ortamı sunuyoruz. Alanında uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Hastane olarak her zaman sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeye çalışıyoruz. Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla sivil toplum, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Yapılan anlaşma ile kurum yöneticileri, çalışanları ve birinci derece yakınları hastanemizin sağladığı imkanlardan yararlanabiliyorlar. Bu düşünceler içinde biz de Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Temsilciliği ’nin hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” dedi.

Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinin sağlık hizmetlerinin dışında şehre sağladığı ekonomik katkısıyla önemli bir kuruluş olduğunu belirten Memur Sendikaları Konfederasyonu Samsun İl Temsilciliği Başkanı Hamdi YILDIZ’da yapılan anlaşmayla birlikte sağlanacak olan imkanlar için Büyük Anadolu Hastanelerine teşekkür etti.