Melek Yüzlüler’in Mustafa Demir sevgisi « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Bafra Fen Lisesi Sene Sonu Resim Sergisi

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Gençler Samsun’u Keşfediyor

EĞİTİM, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

Melek Yüzlüler’in Mustafa Demir sevgisi

Melek Yüzlüler’in Mustafa Demir sevgisi

‘HAYATA GÜZELLİK KATACAĞIZ!’

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, down sendromlu çocuklar ve aileleriyle buluştu, “Gönül belediyeciliği yaparak her insanımızın hayatına güzellik katacağız” dedi.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, “Cumhurbaşkanımızın 31 Mart’taki belediyecilik sloganı gönül belediyeciliği. Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak” dedi.

MELEK YÜZLÜLER İLE BULUŞTU

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Atakum Down Kafe’de down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Melek Yüzlüler’in yakın ilgi gösterdiği Mustafa Demir, ailelerle sohbet edip sorunlarını dinledi.

‘BELEDİYE, İNSANA HİZMET EDER’

Belediyelerin insana hizmet etmek için var olduklarını ifade eden Mustafa Demir, “Bildiğiniz gibi bugüne kadar Türkiye’de yapılan belediyecilikten anladığımız şuydu; Belediye, daha çok yol yapar, kanalizasyon yapar, otopark yapar. Hep böyle yapıyla, şehirle alakalı şeyler. Halbuki belediye insana hizmet eder. Nasip olursa Samsun’un şehirleşmeyle, yapılaşma ile ilgili tüm problemlerini halledeceğiz. Otopark problemi varsa yıkarsınız bir yeri otopark yaparsın çözersiniz. Trafik sıkışıklığı varsa alternatif yollar üretirsiniz. Düzenleme yaparsınız, çözersiniz. İmar planları yapar şehirleri büyütürsünüz. Parklar yaparsınız” dedi.

 

 

 

‘YARADANIN ÇOK ÖZEL KULLARI…’

Gönül Belediyeciliği‘ne vurgu yapan Demir, “Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak. Bu alanda da özellikle çocuklarımız ki çocuklarımızın içinde de en özel çocuklarımız, sizin yavrularınız, bizim yavrularımız. Bu çocuklar hepimizin.