LOVELET’ TEN MASKEMİ TAKARIM, FARKINDALIK PROJESİNE DESTEK « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

LOVELET’ TEN MASKEMİ TAKARIM, FARKINDALIK PROJESİNE DESTEK

 

Lovelet Outlet 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ‘Maskemi Takarım, Farkındalık Yaratırım’’ projesine destek verdi.

 

LÖSEV Kurucu Başkanı Dr. Üstün Ezer, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda ‘Maskemi takarım, farkındalık yaratırım’ sloganıyla lösemiye dair farkındalık yaratmak istediklerini söyledi.

Lovelet Alışveriş Merkezide bu çağrıya kayıtsız kalmayarak alışveriş merkezi çalışanları maskelerini takarak projeye katkı sağlamak adına bir video çekti. Löseminin değil, sevginin ve iyiliğin bulaşıcı olduğu inancıyla lösemili çocuklar için hep bir ağızdan ‘Maskemi takarım, farkındalık yaratırım’ diyerek lösemili çocuklar için tek yürek olan Lovelet Ailesi her zaman lösemili çocukların yanlarında oldukları mesajını verdi.

LOVELET’ TEN MASKEMİ TAKARIM, FARKINDALIK PROJESİNE DESTEK

LOVELET’ TEN MASKEMİ TAKARIM, FARKINDALIK PROJESİNE DESTEK   Lovelet Outlet 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ‘Maskemi Takarım, Farkındalık Yaratırım’’ projesine destek verdi.   LÖSEV Kurucu Başkanı Dr. Üstün Ezer, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda ‘Maskemi takarım, farkındalık yaratırım’ sloganıyla lösemiye dair farkındalık yaratmak istediklerini söyledi. Lovelet Alışveriş Merkezide bu çağrıya kayıtsız kalmayarak alışveriş […]