Lazer ile Hemoroid (Basur) Tedavisi « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Lazer ile Hemoroid (Basur) Tedavisi

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, hemoroid (basur) sorunu olanların lazer hemoroid tedavisi ile ağrısız ve kanamasız olarak tedavi olabilme imkanı olduğunu söyledi.

Büyük Anadolu Hastanaleri “Lazer Proktoloji Uygulamaları Merkezi, fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisinde sıfır hata, büyük başarı imkanı sunarak, hastaların 5 dakikada hemoroidten kurtulmasını ve aynı gün iş hayatına dönmesini sağlıyor.
Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, “Hemoroid halk diliyle Basur, oldukça yaygın bir hastalık olup, kişinin günlük yaşantısını olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır. Anüste ve alt rektumda şişen iltihaplı damarlara basur denir. Basur, gebelik, ıkınma, bağırsak hareketleri gibi değişik dönemlerde ortaya çıkar. Bu dönemlerde oluşan baskı yüzünden damarlarda şişlik oluşur.
Hareketsizlik, Şişmanlık, Alkol kullanımı, Makat bölgesine zararı olabilecek sporlar yapmak, Sürekli oturmak, Lifli gıda tüketmemek, Bağırsak tümörleri, Gebelik, Zorlu dışkılama gibi durumlar hemoroid nedenledir.
Basur tedavisinde uygulanacak yöntemler, basur oluşan bölgeye ve belirtilere göre farklılık göstermektedir. Yapılan muayene sonrası iç ve dış basur tedavisi için yapılacak ilk iş beslenme alışkanlıklarını gözden geçirmek olacaktır. Bunun dışında cerrahi yöntemlerde uygulanmaktadır.
‘Lazer Proktoloji Uygulamaları Merkezi’mize kazandırdığımız dünyanın en küçük ve en güçlü lazer cihazımız ile tedavi de istenilen başarıyı elde edebilmesiyle, sıfır hata büyük başarısı sayesinde farkını en iyi şekilde ortaya koymaktadır. ” dedi.

 

Lazer ile Hemoroid (Basur) Tedavisi

Lazer ile Hemoroid (Basur) Tedavisi Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, hemoroid (basur) sorunu olanların lazer hemoroid tedavisi ile ağrısız ve kanamasız olarak tedavi olabilme imkanı olduğunu söyledi. Büyük Anadolu Hastanaleri “Lazer Proktoloji Uygulamaları Merkezi, fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisinde sıfır hata, büyük başarı imkanı sunarak, hastaların […]