“Kurum içi hizmet seminerlerine önem veriyoruz” « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

GÜNEBAKAN PROJESİ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“Kurum içi hizmet seminerlerine önem veriyoruz”

İLKADIM KURUM İÇİ HİZMET SEMİNERLERİNE SAYSİS EĞİTİMİYLE HIZ KATTI

BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇALIŞAN PERSONELİMİZİN GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLAYACAK HER TÜRLÜ EĞİTİM SEMİNERİNE ÖNEM VERİYORUZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Belediyemizde zaman ve fiziki iş yükünü minimalize eden SAYSİS’le dijital alt yapının getirdiği yeniklere personellerimizin ayak uydurup  kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağı her türlü eğitim seminerlerine önem veriyoruz”dedi.

İlkadım Belediyesi belediyenin tüm birimlerinin, kurumlar arası yazışmalarla ilgili bütün süreçlerin bilgisayar ortamında yapılmasına imkân sağlayan Elektronik Belge Yönetim Sistemi (Dijital Arşiv) ve SAYSİS’i personelin etkin kullanımına yönelik eğitim semineri verildi.

SAYSİS Eğitim Destek Uzmanı Ömer Faruk Özbay tarafından Belediye Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda dijital evrak dolaşımı, satın alma evrakları,birim taahhüt ,taşınır işlem fişi ve muhasebe işlemleri ile ilgili sinevizyon eşliğinde çalışan personele gerekli eğitim verildi. Özbay’ın verdiği eğitim İlkadım Belediye personeli tarafından ilgiyle takip edildi, konuyla ilgili çeşitli sorular yöneltildi. Yöneltilen sorular da eğitmen Özbay tarafından cevaplandırıldı.

“Kurum içi hizmet seminerlerine önem veriyoruz”

SAYSİS otomasyon sistemi ile hem zaman hem de işgücü anlamında kazanç sağlandığını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Gelişen dünyamızda çağın gerekliliklerine yerine getirip teknolojik alt yapısını her geçen gün yenileyen bir belediye olarak, uygulamaya aldığımız “SAYSİS” sistemiyle birlikte bu yöndeki hizmetlerimizin boyutunu daha fazla geliştirmiş oluyoruz. İdeal teknolojik alt yapıyı kullanılarak müdürlüklerimizin ve vatandaşlarımızın zaman ve fiziki iş yükünü minimalize ederek daha kaliteli hizmet vermek adına personellerimize kurum içi hizmet seminerlerine önem veriyoruz.Her geçen gün modern çağa ayak uyduran bir kurum olarak  ilçe halkımızın yaşam kalitesini daha fazla yükseltmek için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz”dedi.