Kıran’da Dev Miting  « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Kıran’da Dev Miting 

Kıran’da Dev Miting 

-Kıran ve Çatalarmut Şahlanacak.

Kıran Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı dev bir mitinge dönüştü.

Kıran Mahallesi’nde gerçekleşen dev mitinge AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Hayati Yazıcı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti önceki dönem Samsun Milletvekilleri Musa Uzunkaya, Cemal Yılmaz Demir,  Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti ve MHP teşkilatları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

“NİFAKA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar Cumhur İttifakı ruhunun milli birlik ve beraberliği güçlendirdiğini belirtirken MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir ise, “Cumhur İttifakı safını sıkı tutun. Milletin arasına nifak sokanlara fırsat vermeyin” dedi.

 

“NİCE BAŞARILARA HEP BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ”

Belediye olarak 5 yılda 255 milyonluk yatırım yaparak hem gönülleri hem ilçeyi imar ettiklerini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Son beş yılda rekor sayıda hizmetler ve yatırımlar yaptık. Yaptıklarımız ortada. Allah’a çok şükür, sizlere ne vaat ettiysek, vaatlerimizden daha fazlasını yaptık. Toplumumuzun  her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdik.  20 yılda ilçemizde yapılamayan hizmetleri 5 yılda  biz yaptık. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Sizlerle birlikte  büyüttüğümüz hizmet sevdamızla, Allah’ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız.” dedi.

 

“ZİLLETE 31 MART DERSİ VERİLECEK”

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, bir adı zillet diğer adı illet birlikteliğine milletin feraseti ile sandıkta en güzel şekilde ders verileceğini söyledi.

 

“MİLLET ZİLLETİN FOTOĞRAFINI GÖRÜYOR”

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Cumhur İttifakı Adaylarının tüm ilçelerde başarı sağlayacağını ifade ederken AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, “ Bir yanda milli duruş sergileyen Cumhur İttifakı, bir yanda bölücü örgütün güdümündeki parti ile hareket eden illet-zillet ittifakı var. Milletimiz bu fotoğrafı çok iyi görüyor” diye konuştu.

 

ŞAHA KALDIRACAK YATIRIMLAR

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise, 31 Mart’tan sonra Samsun şahlanışa geçecek. Kıran Mahallesi Eski Havalanına, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Bölge Adliye ve Kültür Sarayı gelecek. Kıran ve Çatalarmut mahalleleri şahlanacak” şeklinde konuştu.

 

“CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN ANA OMURGASIDIR.”

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Hayati Yazıcı ise,

“ Cumhur İttifakı, ezan dinmez, bayrak inmez, vatan bölünmez ittifakıdır. Bu ittifakın tohumu 15 Temmuz’da atıldı. 7 Ağustos’ta perçinlendi. Cumhurbaşkanlığı Sistemi Anayasası ile resmileşti. Cumhur İttifakı Türkiye’nin ana omurgasıdır. Bu güçlü Cumhur İttifakı ruhu ile yolumuza emin adımlarla yürüyoruz” ifadelerini kullandı.