KİM KAZANDI,KİM KAYBETTİ… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

KİM KAZANDI,KİM KAYBETTİ…

KİM KAZANDI,KİM KAYBETTİ….

 

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimler bitti ama hala tartışmalar devam ediyor kim kazandı kim kaybetti.

Bazı çevreler hala idrak edememiş olacak ki öküzün altın da buzağı aramaya devam ediyorlar nafile ve beyhude çabalar atı alan üsküdar’ı geçti bile

Millet BAZILARINA öyle bir tokat vurdu ki oyunları bozdu ki evdeki hesap çarşıya uymadı uymayacaktı da top yekün bütün muhalefeti oyun dışı bıraktı ve Cumhur ittifakına deva dedi  kaybedenler ise birbirini suçlamaya başladı ben çok aldım sen az aldın kendi içlerin de olmak veya olmamak mücadelesi vermeye başladılar.

 

İşin aslına bakarsanız  ve doğrusu ANKET FİRMALARI VE CHP Kaybetti.

 

Anket firmalarının kamuoyu araştırmaların  da yaptıkları anketler ellerin de patladı ve alt üst oldular dolayısı ile hepsi kaybetti.Unuttukları bir şey vardı Milletin oylarına ambargo koymaya çalıştılar ama başaramadılar örneğin MHP yi %3 gösteriyorlar dı hatta baraj kelimesini bile ağızlarına almıyorla dı fakat Millet öyle bir tokat attı ki adeta OSMANLI TOKAT’I gibi suratların da patladı.

 

Halbu ki MHP % 11-12 bandındaki kendi oylarını koruyup Cumhur ittifakına müthiş bir destek VERDİĞİNİ BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞTI  bunun aksini iddia edenler hüsrana uğramıştır ve uğramaya da devam edeceklerdir.

 

Sayın, Devlet BAHÇELİNİN Milletin bekası ve Vatanın bölünmez bütünlüğüne vermiş olduğu şartsız destek millet tarafından benimsenmiş ve takdir görüldüğü seçimler de bir kez daha meydana çıkmıştı.

 

İşin özeti Millet için el ele verenler yani CUMHUR İTTİFAKI Millet tarafın dan takdir görmüş yanıltıcı ve taraflı olan Anket firmaları ve CHP kaybetmiştir.

 

Bundan sonra yapılacak daha çok iş var seçimler bitti artık iş icraat zamanıdır haydi,

CUMHUR İTTİFAKI DOSTA DÜŞMANA GÖSTER Bir kez daha

Birliğimizi dirliğimizi  yatırımları kalkınmayı hamleleri yolun ve bahtın açık olsun.

 

Saygılarımla

İsmet AKTAŞ