KAVAKLI İŞ ADAMI VE TANINMIŞ SİYASETÇİ SAYİT ESEN RÜZGAR GİBİ ESTİ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

KAVAKLI İŞ ADAMI VE TANINMIŞ SİYASETÇİ SAYİT ESEN RÜZGAR GİBİ ESTİ

KAVAKLI İŞ ADAMI VE TANINMIŞ SİYASETÇİ SAYİT ESEN RÜZGAR GİBİ ESTİ

Samsun ve Kavak’ın sevilen saygı duyulan iş insanı ve tanınmış Siyasetçi Sayit ESEN, Samsun’da Bizim Samsun İnternet Tv’de Gazeteci ve Genel Yayın Yönetmeni İsmet AKTAŞ’ın yönettiği programa konuk olarak katıldı.

ESEN, bilhassa Kavak ilçesindeki kamuoyunun duymak istediği beklentilerin,  talep ve şikayetlerin yanında geçen üç yıl üzerinde özellikle Kavak Belediyesi’ni seçim beyannamesindeki proje ve iddiaları üzerindeki konuşmaları gündemde tsunami etkisi yarattı.

Bizim Samsun Internet Tv’de yüzlerce kişi  yorumlarıyla yayına katılarak desteklerken, Kavak ilçesindeki ve Samsun’daki Kavaklılar, Sait ESEN’i telefonla mesajla tebriklerini sundular.

Sanayiden tarıma, işsizlikten muhtarlara ve sivil toplum kuruluşlarına dek değinen ESEN, adeta tek başına, muhalif siyasi partilerin gündeme taşıyamadıkları sorunları konuşarak Kavak ilçesinin ve Kavaklıların sesi oldu. “Ortaya belgeler ile konulan iddialara kimler cevap verebilecek, eğer cevap verebilecekler varsa buyursun bu kanalda veya kendi istedikleri yerde tartışalım. Doğruları konuşarak Kavak ve Kavaklılara olan hizmet borçlarımızı ödeyelim. Bizler Kavaklılar, bu şehirde her zaman ikinci sınıf muamelesi gördük. Artık yeter, biz de siyasette de bürokraside de sanayide de bize düşen payı almak istiyoruz.” ifadelerinde bulundu.