Kavak Aklına Koyduğunu Yapar « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Kavak Aklına Koyduğunu Yapar

Kavak Aklına Koyduğunu Yapar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,” Kavak aklına koyduğunu yapmak için iradesini ortaya koyan bir ilçe” dedi.

Beraberinde AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri ile Kavak’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ardından AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı’yı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, geçmiş beş yılda AK Belediyecilik anlayışı ile ilçede gönüllere dokunduklarını söyledi. Elde edilen başarının müşterek bir çalışmanın sonucu olduğunu vurgulayan Sarıcaoğlu,” Beş yıl halkımızla iç içe olduk. Gönüllere dokunduk. Seçim çalışmalarımızda da teşkilatımızla da el ele verdik “ dedi. AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Kavak’ta elde edilen başarıdan dolayı Başkan Sarıcaoğlu’nu ve parti teşkilatını kutladığını ifade ederek “ Bu başarıda katkısı olan herkesi tebrik ediyorum” dedi.

MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber ile Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin katıldığı ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda 31 Mart seçim sonuçlarını değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ise AK Parti olarak seçimlerde güzel sonuç aldıklarını ve halkın yine tercihini AK Parti’den yana kullandığını söyledi. Karaaslan, Samsun’da kaybedilen İlkadım ve Atakum ilçelerini de teşkilatlarla derinleşmesine ele aldıklarını kaydetti.

AK PARTİ’DE DAYANIŞMA RUHU VAR

Kavak’ta güç birliği içinde yapılan seçim çalışması ile güzel bir başarı elde edildiğini belirten Karaaslan, bunun için de Başkan Sarıcaoğlu’nu ve AK Parti İlçe teşkilatını kutladığını dile getirerek şöyle konuştu:

“Kavak’ta güzel bir çalışma yürütüldü ve farkla seçim alındı. İşte biz bu birliktelik ile sorunlarımızı aşıyoruz. Onun için güçlü bir teşkilatız. Sorunlarımız olduğunda genel merkezimiz arkamızda. Kavak Başkanımız Sarıcaoğlu ile çok güzel hizmetlere kavuşacak. Kavak aklına koyduğunu yapmak için irade ortaya koyan ve bunu takip eden bir azme sahip. Bizlerde bu ilçenin hakkını vermek zorundayız. Bundan sonra önümüzde seçim yok. Önümüzdeki 4,5 yıl halkımızın bizden olan beklentilerini yerine getirme dönemi. Doğalgazın da ilçeye gelmesi hem istihdamı hem de mevcut yatırımları daha da artıracaktır”