Kasım’da Piazza Bir Başka  « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

Kasım’da Piazza Bir Başka 

Hafta İçi Yetişkinlere Hafta Sonu Çocuklara Sınırsız Eğlence

 

Piazza Kasım Ayı Atölye Programı Yine Dolu Dolu

 

Kasım’da Piazza Bir Başka

 

SAMSUN/ Samsun’da kültür ve sanatın kalbinin attığı Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kasım ayında da yine dolu dolu bir atölye programıyla ziyaretçilerini karşılıyor.

 

Hafta içi Salı ve Perşembe günleri saat 14.00-16.00 saatleri arasında kadınlar, hafta sonu Cumartesi Pazar günleri saat 14.00, 15.00, 16,00 saatlerinde ise çocuklar için kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenleyen Piazza’da Kasım ayı da rengarenk geçecek.

 

Kontenjanlarla sınırlı olan ve Club Kart formunu dolduranların ücretsiz katılabileceği

“Yetişkin Atölye Programı’’ ve “4-12 Yaş Çocuk Atölye Programı’’ ile Samsunlu kadınlar ve çocuklar Piazza’nın güvenli, nezih ve ferah ortamında bambaşka bir Kasım ayı geçirecekler.

 

YETİŞKİN ATÖLYE PROGRAMI

Yetişkin Atölye Programında Samsunlu kadınlar; 7 Kasım’da düzenlenecek ‘’Bere Tasarım Atölyesi’’nde kendileri veya sevdikleri için soğuk kış günlerinde kullanabilecekleri birbirinden şık bereler tasarlayacak. 12 Kasım’da düzenlenecek ‘’Kırlent Tasarım Atölyesi’’nde evler rengarenk yastıklara kavuşacak. 14 Kasım günü ‘’Tepsi Tasarım Aölyesi’’, 19 Kasım ‘’Teraryum Tasarım Atölyesi’’, 21 Kasım ‘’Pleksi Kapı Süsü Tasarım Atölyesi’’, 26 Kasım ‘’Kanaviçe Tasarımı Atölyesi’’, 28 Kasım ‘’Takı Tasarım Atölyesi’’ ile kadınlar el emeklerini ve yeteneklerini gösterecek.

 

ÇOCUK ATÖLYE PROGRAMI

Ebeveynleri ile Piazza’ya gelen çocuklar, anne- babaları birbirinden seçkin markaları keşfederken uzman eğitmenler eşliğinde “4-12 Yaş Çocuk Atölye Programı’’ ile keyifli anlar yaşayacak. Piazza’da çocuklar için 9 Kasım’da  ‘’Tilşört Tasarımı’’, 10 Kasım’da ‘’Yaprak Baskı Tasarımı’’, 16 Kasım’da ‘’Toka Tasarımı’’, 17 Kasım’da ‘’Kendi Yıldızını Kendin Tasarla’’, 23 Kasım’da ‘’Parmak Baskı’’, 24 Kasım’da ‘’Moda Tasarımı’’, 30 Kasım’da ‘’Bakliyatla Tasarım’’ atölyeleri gerçekleştirilecek.