KAPTAN KUYUMCULUK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Kızılırmak Deltası’nda Bahar Güzelliği

EĞİTİM, FOTO GALERİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Atakum’da zafer coşkusu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, SİYASET

KAPTAN KUYUMCULUK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

KAPTAN KUYUMCULUK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Kaptan Kuyumculuk , koronavirüs ile mücadele kapsamında geçici olarak şubelerini kapatma kararı aldı. Tüm Türkiyeyi etkisi altına almaya başlayan Koronavirüs dolayısıyla sosyal hayat neredeyse sıfıra inerken, uyarılar doğrultusunda Samsun’da duyarlı esnaflar mağazalarını geçiçi olarak kapatmaya devam ediyor.

Son olarak Koronavirüs vakalarının can almaya devam etmesinden dolayı, Samsun’da faaliyet gösteren Kaptan Döviz ve Kuyumuluk firması da AVM şubelerinin yanı sıra merkez mağazasında da çalışmalara ara verdiğini duyurdu.

Mağaza yetkilisi Ahmet Gökhan Köse ” Siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalışanlarımızın ailelerinin sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz. Bu sebeple 30 Mart 2020 pazartesiye kadar faaliyetlerimize ara vermiş bulunmaktayız. Bu hassasiyetle çalışmalarına ara veren değerli mestektaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Mağazalarımızda tekrar sizlerle bir arada olacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz”dedi. Köse ayrıca kendileri gibi yapılan uyarıları dikkate alıp mağazalarını kapatarak vatandaşların B sağlığına önem veren diğer esnaflara da teşekkür ederek sözlerini noktaladı.