JAJU BABY’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

JAJU BABY’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Samsun’un yerel markası Jaju Baby Atakum ilçesinde görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi. Açılışa birçok davetlinin yanı sıra İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ta katılım gösterdi.

SAMSUN’DAN DÜNYA’YA

Sektöre 6 yıl önce giriş yapan Jaju Baby, E-Ticaret sektörüyle tüm Dünya’ya kapılarını açarken bir yandan da Samsun’da bebek sahibi ailenin ihtiyaçlarını gidermek için mağazalaşmaya başladı.

Genç İş Adamı Emre ARAT : “Samsun’da hemen hemen her sektörde büyük fırsatlar yakalamak mümkün. 6 Yıl önce E-ticaret sistemiyle bebek sektörüne adım atmıştık. Kendi ürettiğimiz ürünlerle tüm Dünya’ya açılmıştık. Hem Samsun hem Samsun’lular kazanmıştı. Yaptığımız analizlerle Samsun’da Hem Bebek marketi, hem bebek Kafe hem de baby spa’nın aynı anda olduğu bir konseptin olmadığını görünce bu alana doğru bir yatırım gerçekleştirmek istedik. İlk adımı attığımızda gayet olumlu görüşler aldığımızda işlerimizi hızlandırdık. Hem ailenin hoşça vakit geçirebileceği hem bebekleri için organizasyon yapabilecekleri hizmet alanı oluşturduk. Samsun’da böyle bir yatırım gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan değerli katılımcılarımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yapılan açılış töreni ardından Mağazanın açılış kurdelesini İlkadım Belediye Başkanı necattin Demirtaş ve Genç iş Adamı Emre Arat birlikte kesti.