İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” Düzenliyor « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” Düzenliyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” 08.06.2023 de saat 11:00 de İzmir Valiliği İzmir İktisat Kongresi Binasının Salonunda gerçekleştirilecek.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” 08.06.2023 de saat 11:00 de İzmir Valiliği İzmir İktisat Kongresi Binasının Salonunda gerçekleştirilecek. Programda; edebiyattan kültür ve sanata, spordan bilimsel çalışmalara alanlarında başarı elde eden, uluslararası derece yapan öğrenciler için sertifika töreni düzenlenecek.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, araştıran, hayal eden, sorgulayan ve çözüm üreten sorumluluk sahibi öğrencilerin potansiyellerini, duygu düşünce ve enerjilerini; bilimle, sanatla, sporla ifade edebilmelerinin çok kıymetli olduğunu söyledi. Yentür;  İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen “Geleneksel Taçlanan Başarılar Gala Töreni” ile öğrencileri ilgi ve istidatları doğrultusunda yönlendirmek ve cesaretlendirmek istediklerinin altını çizdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı