İYİLİK VİRÜSÜ bulaştırmaya hazırım. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

YEREL SEÇİM ÖNCESİNDE İLKADIM İLÇE ANALİZİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, SİYASET

İYİLİK VİRÜSÜ bulaştırmaya hazırım.

Offroad Yarışçısı, AFAD Gönüllüsü Yasemin Biber Toker ELVİN Derneğini ziyaret ederek onur verdi. Duygu ve düşüncelerini bizimle paylaştı.

“ELVİNDER ( EL Veren İnsanlar) Kendi iş ve meslek gruplarında başarıyı yakalamış, cinsiyet ayırt etmeden toplumun her kesiminin bütün sorunlarına el atan sivil toplum gönüllüsü, birbirinden güzel insanlarla dün bir araya geldik.

Samsun da faaliyet gösteren Otizmli Downlu çocuklar dernek başkanı, Engelli Kadınlar Dernek Başkanı, Sinoplular Derneği Başkanı ve Elvinder üyelerin katıldığı iki saate yakın bir toplantı gerçekleştirdik.


Gençlik ve suça eğilim, toplumda şiddeti, eğitimin önemini, toplumda kadının yeri ve sorunlarını, toplumda engelli olmayı ve toplumsal sorunlar karşısında neler yapabileceğimizi sorumluluklarımızı konuştuk.
Yapılan çalışmaları yürütürken profesyonel projeleri görmek beni çok etkiledi… Samsun bu konuda çok başarılı… Elvinder de bu başarılardan bir örnek.


Dernek başkanı Yeşim Hanım arkadaşım, ona bir gönüllü ordusu birbirinden güzel bir çok insan eklenmiş…
Fahri üyesi olarak her zaman yanlarındayım.. Faydalı olan güzel olan her şeye katkı vermeye, onların ifadesiyle İYİLİK VİRÜSÜ bulaştırmaya hazırım.” Yasemin Biber Toker