İYİ PARTİ’DE ÇOŞKULU BAYRAMLAŞMA « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

BARIŞ VE HUZURUN BAŞ KEMİRGENİ

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ, SİYASET

İYİ PARTİ’DE ÇOŞKULU BAYRAMLAŞMA

İYİ PARTİ’DE ÇOŞKULU BAYRAMLAŞMA

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Murat Keskin Kurban Bayramı dolayısıyla partisinin İl ve İlçe teşkilatlarında yapılan bayramlaşma törenine katıldı.

Partililerin yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Keskin birlik ve beraberlik mesajları verdi.

ACEM TEKKESİNDE TOPLANILDI

9 Ağustos tarihinde yapılacak İyi Parti Samsun İl Başkanlığı seçimleri öncesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Murat Keskin partisinin düzenlediği Kurban Bayramı kutlama merasimine katıldı. İyi Partinin İl ve İlçe binasında düzenlenen Bayramlaşma merasimi öncesi Acem Tekkesinde ekibiyle toplantı yapan Keskin, seçim dönemini küskünlük ve tartışma ortamından uzak bir şekilde, parti içi demokrasiyi, birlik ve beraberliği en üst seviye de tutarak gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Acem tekkesinde yapılan toplantıya Samsun siyasetinin tanınmış bir çok ismi de katılarak Keskin’e destek olduklarını açıkladılar.

GÜLEROĞLU VE AKSOY’la KUCAKLAŞTI

Acem Tekkesinde yapılan toplantının ardından İyi Parti İl binasına geçen Keskin, partililerin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı. Partililerle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutlayan Keskin mevcut İl Başkanı ve Adayı Recep Güleroğlu ve diğer aday Hasan Aksoy ile kucaklaştı. Her adayın İyi Partinin daha iyi yerlere gelmesi ve iktidar olabilmesi adına çok önemli ve değerli olduğunu ifade eden Keskin, ‘Kongre sürecimizi kimsenin kalbini kırmadan, İyi Partiye gönül vermiş herkesi kucaklayarak geçireceğiz.Bu süreçten partimiz daha da güçlenerek çıkacak, ve seçimi kim kazanırsa kazansın yine iyilik yolunda yürümeye devam edeceğiz’ dedi.
İl binasındaki bayramlaşma merasiminin ardından İyi Parti İlkadım İlçe teşkilatındaki bayramlaşma merasimine geçen Keskin burada da yoğun ilgiyle karşılandı.