İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Murat Keskin: Dur Durak Bilmeden Çalışacağız « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Murat Keskin: Dur Durak Bilmeden Çalışacağız

KESKİN MESAFE TANIMIYOR

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı delegelerle buluşabilmek ve hedeflerini anlatabilmek için mesafe tanımadan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Keskin önceki akşam Çarşamba ilçesi Kabaceviz köyündeki partili delegelerle buluştu.

DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Murat Keskin 9 Ağustos’ta yapılacak ve 5 adayın yarıştığı kongre öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Samsun’a yaklaşık 35 kilometre mesafede olan Çarşamba ilçesi Kabaceviz köyündeki delegelerle buluşan Keskin İl Başkanı olması durumunda yapacağı çalışmaları ve hedeflerini anlattı.

Delegelerle samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada konuşan Keskin, ‘İl Başkanlığı çok önemli ve mesuliyeti olan bir görevdir. Bu sorumluluğu üstlenip Samsun’umuza siyasi alanda hizmet etmek istiyorum. Bunu yaparken de hep birlikte teşkilatımız üyeleri ve siz değerli İyi partililerle hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Samsun’umuz ve ülkemiz için dur durak bilmeden çalışacağız’ dedi.

EKİBİMİZLE YOLA ÇIKTIK

Samsun’da İYİ Parti’yi iktidara taşıyacak ekibin kendileri olduğuna inandıklarını belirten Keskin, “Arkadaşlarımın temsil yeteneklerinin güçlü olduğunu biliyoruz. Samsun’da çok çalışmaya yemin ediyoruz. Biz ‘iyi ki dedirtecek’ kadrolarız. Samsunlular buradan yükselen ışığa baksın, öyle karar versin istiyoruz. Şehrin ihtiyaçlarının farkındayım, şehrin dinamiklerini çok iyi biliyorum. Sivil toplum, sanayi, özel kamu kuruluşları ile iletişimde olarak, aynı masa etrafında çözümler arayacağız. Samsun’un sorunlarını çözebilmek için rakiplerimizle ortak akılla buluşacağız. ” dedi.