İshar Yönetim İstanbul’da Samsun’u temsil edecek « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Atakum’da ‘Dayanışma Var, Engel Yok’

EĞİTİM, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

İshar Yönetim İstanbul’da Samsun’u temsil edecek

İshar Yönetim İstanbul’da Samsun’u temsil edecek TRKTYD Samsun İl Temsilcisi İshar Yönetim Kurucusu Hakan Keskin, 1.Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi ve Fuar’ı öncesi İstanbul’da gerçekleştirilecek istişare toplantısına katılarak, sektörde Samsun’u temsil edecek.

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) tarafından 30 Kasım’da Ankara Kızılcahamam’da 1.Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi, 06-09 Şubat 2020 tarihlerinde ise İstanbul’da Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri, Ürün ve Teknolojileri Fuarı düzenlenecek.

İSTİŞARE TOPLANTISI  TRKTYD Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı, yapılması planlanan büyük zirve öncesinde istişare yapmak üzere il temsilcileriyle buluşacak. İstanbul’da yapılacak olan İstişare Toplantısına İshar Yönetim Kurucusu Hakan Keskin, TRKTYD Samsun İl Temsilcisi olarak katılacak.

SEKTÖRE İVME KAZANDIRACAK 5 yıldır sektörde hizmet verdikleri ve sektöre ivme kazandırmak için çalıştıklarını kaydeden İshar Yönetim Kurucusu Hakan Keskin, “Sektörümüze ivme kazandıracak ve beraberinde aşılması zor birçok problemi el birliği ile çözüme kavuşturacak olan Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) Başkanımız Suat Sandalcı nezdinde tüm yönetim ve dernek üyelerimize inancımız tamdır.  Bu sebeple yapılması planlanan 30 Kasım 2019 tarihinde “1.Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi” ve 6 Şubat 2020 tarihinde “Entegre Tesis Yönetim Fuarı” öncesinde bu toplantının gerçekleştirilecek olması sektörümüz adına çok faydalı olacaktır.30 Kasım’daki Büyük Zirve için son başvuru tarihinin 30 Ekim. Sektörümüzle alakalı ve faydalı olacağını düşündüğümüz tüm bileşen firmaları orada görmeyi hayal ediyoruz” dedi.