İSGIYAD Genel Başkanı Kemal Sümer, Maske ve Eldiven Dağıtımına Devam… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Kızılırmak Deltası’nda Bahar Güzelliği

EĞİTİM, FOTO GALERİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Atakum’da zafer coşkusu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, SİYASET

İSGIYAD Genel Başkanı Kemal Sümer, Maske ve Eldiven Dağıtımına Devam…

İSGIYAD Genel Başkanı Kemal Sümer Maske ve Eldiven Dağıtımına Devam…

Korona virüs kapsamında İzmir Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platform Başkanı olarak ve İzmir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkan adayı olarak ücretsiz olarak maske ve eldiven dağıtıyor.

Corona virüs kapsamında İzmir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkan Adayı olarak ve İzmir SAMSUN sivil toplum kuruluşları Başkanı SÜMER Önce Bakkal ve Tekel Bayii arkadaşlarıma ücretsiz maske ve eldiven verdik ayrıca her kişiye 1 er çift dağıtarak önlem almaya çalıştık.

SÜMER, Görmüş olduğumuz  ilgi ve alâka karşısında tüm esnaf ve vatandaşlarıma ücretsiz maske ve eldiven dağıtarak gönüllerine girdim ve hayır dualarını aldım  tabiki bende SAMSUNLU İzmir BAŞKANI OLARAK İzmir’in çok yerinden telefon ve mesajlar aldım çok memnun oldum

SÜMER,Yapmış olduğu açıklamada Ülke olarak zor günler geçiriyoruz birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu zorlu günler de bizler de elimizden geldiği kadar İzmir SAMSUN sivil toplum kuruluşları Başkanı olarak yardımcı olmaya çalıştık.

İzmir SAMSUN sivil toplum kuruluşları Başkanı

İzmir BAFRALİLAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA PLATFORM BAŞKANI

İzmir SAMSUN sanayici ve iş insanları yardımlaşma derneği BAŞKANI

İzmir BAKKALLAR VE BAYİİLER ODASI BAŞKANI yönetim kurulu üyesiyim

Şimdi de BAŞKAN adayıyım

Adaylığımı 7 ay oldu açıklayalı  sahada Bakkallar ve Tekel bayii arkadaşlarım i ziyâret ediyorum.

Kendi işim SÜMER ticaret toptan gıda dağıtımı yapıyorum 45 yıldır İzmirdey’im üniversiteyi okumaya geldim burada kaldım.

Özel sektörde ve kamuda t.e.k trafo bölümünde satın alma müdürlüğü yaptım çalışmaya aslen Selanik’ten gelmiş dedem Bafra ya Sümer,Yaklaşmakta olan Mübarek Ramazanın bütün insanlığa ve bizlere hayırlar getirmesini dileyerek sözlerini tamamladı.