İlklerin merkezi İlkadım Halk Eğitimi Merkezinden 2023 Eğitim Vizyonu « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

İlklerin merkezi İlkadım Halk Eğitimi Merkezinden 2023 Eğitim Vizyonu

İlklerin merkezi İlkadım Halk Eğitimi Merkezinden 2023 Eğitim Vizyonu ile Samsun Maarif Hareketi kapsamında 466 usta öğretici Ondokuzmayıs Mayıs Üniversitesi eğitim Fakültesi işbirliği Protokolü çerçevesinde Mesleki Gelişim Semineri düzenlendi.

Seminerleri alanında uzman eğitimciler Doç. Dr Süleyman Yaman Dr Öğr. Şener Şentürk ve Yaşar Barut eşliğinde 2 gün boyunca Ondokuzmayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi nde yapıldı.

Ögretim üyeleri yetişkin eğitimi, Pedagoji Ölçme değerlendirme Psikoloji alanında sunumlar yaptılar.Protokol çerçevesinde egitimler verildi.Usta ögreticiler yapılan çalışmayı ve bu farkındalık eğitimini severek dinlediler.

Bu çalışmanın devamı noktasında da usta ogreticiler tarafından istekli oldukları bildirildi.Öğretim üyeleri de bu çalışmanın öncelikle ilkadım halkına ve eğitim camiasına hayırlı olması temennisinde bulundular.kapanış konuşmasını yapan İlkadım Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat YALÇINKAYA bu iş birliğin de kendilerini yalnız bırakmayan ilkadım Kaymakamı İbrahim KEKLİK beye İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim AKMEŞE  beye eğitim fakültesi dekanı Seher Balcı Çelik hanım efendiye milli eğitim fakültesi sekreteri Teyfik YILMAZ Demir beye gayretlerinden dolayı Yaman Dr öğr Şener ŞENTÜRK ve Yaşar BARUT hocalarımıza ve beraber çalıştığımız mesai arkadaşlarımıza ve usta öğreticilerimize teşekkür ederim dedi.