İLKADIM BELEDİYESİ KİTAP FUARI’NDA SASAD İLGİ GÖRÜYOR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

İLKADIM BELEDİYESİ KİTAP FUARI’NDA SASAD İLGİ GÖRÜYOR

Samsun İlkadım Belediyesi Kitap Fuarı’nda;  Samsunlu Sanatçılar Derneği ( SASAD ) ilgi görmeye devam ediyor.

Fuarın 3. gününde; SASAD Standı’nda şair ve yazar olarak, yazar ve şair ve Samsun Atakent Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Mine TANGUR, şair, yazar, akademisyen Ersin ERGE, Samsun Ayvacık doğumlu, aslen Bafralı olup, Samsun Atakum Atakent’e yerleşen; şair, yazar, emekli İngilizce Öğetmeni ve gazeteci Oktay ZERRİN, Yazar Erdem ŞENOCAK ve aslen Çarşambalı olup Atakum’da ikamet eden şair ve SASAD Yönetim Kurulu üyesi ve SASAD Stand Srumlusu İbrahim COŞAR ( Coşari katldı.

Samsunlu Sanatçlar Deneği Standı’nı SASAD Başkanı, bestekâr ve SASAD TSM Koro Şefi  Ömer UMUTLU, Samsun Bizim Samsun İnternet Haber SİTESİ İmtiyaz Sahibi, gazeteci ve SAM-MED 2. Başkanı  İsmet AKTAŞ ve eşi, şair, avukat Nadi MACİT, şair ve şiir yorumcusu Nermin EKER, Kültür Bakanlığı Halk Şairi ve emekli öğretmen Ayşe Atlı SELEN, Kültür Bakanlığı Halk Şairi, güftekâr Hasan AKBAŞ, Aile Danışmanı Hasret Kaya ALEMDAR ve annesi MHP KAÇEP Terme’de Mhp Terme Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanı Fatma Kırım KAYA, Samsun Anadolu Lisesi ( SAL ) emeklİ İngilizce Öğretmeni, şair ve yazar Veysel YILDIZ, THM ses sanatçısı ve şair Halime SEL, şiir yorumcusu ve fotoğraf sanatçısı Neşet DEMRCİOĞLU ve çok sayıda okur ve vatandaşlar SASAD Kiap Standı’nı  ziyaret edip, söyleşide bulundu ve birlikte hatır fotoğrafları çektirdier.

03-06-2022- 12-06-2022 tarihleri arasındaki Samsun İlkadım Belediyesi Kitap Fuarı’nı ilk3 gün içersinde, çoK sayıda okur ziyaret edip şair ve yazarlarla sohbet etti.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

Fotoğraf : Oktay ZERRİN-Fotoğraf ve videolar: Neşet DEMİRCİOĞLU-Samsun

https://www.facebook.com/neset.55/videos/570017471122408