İCLAL AYDIN BULVAR AVM D&R’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

İCLAL AYDIN BULVAR AVM D&R’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ..

İCLAL AYDIN YENİ KİTABININ İMZA GÜNÜNDE BULVAR AVM D&R’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ..

Yazdığı Kitaplar ile Adından Sıkça Söz Ettiren ve Kitapları Çok Satanlar Listesinde Yer Alan Oyuncu ve Yazar İclal Aydın, Son Romanı ‘’Kalbimin Can Mayası ile İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu.

Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi; D&R işbirliğiyle ünlü oyuncu – yazar İclal Aydın’ı ağırladı. Sempatik ve canayakın tavırlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu – yazar İclal Aydın Bulvar AVM’de okuyucuları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Çıkardığı kitaplar ile dikkat çeken, her kesime hitap eden ve en çok satanlar listesinde yer alan ünlü oyuncu ve yazar  İclal Aydın, ilk kitabını 2001 yılında ‘’Hayat Güzeldir’’ adıyla çıkarttı. Ardından birçok  kitaba imza atan ve  geçtiğimiz aylarda çıkardığı, adından sıkça söz ettirdiği son romanı  ‘’Kalbimin Can Mayası kitabıyla  Bulvar AVM D&R’da okuyucularla buluştu.

Yazar kitabını, insan bir hikayeye kendini kaptırdığında, bir bakıyor ki karşısındakini anlamaya başlamış. “Nedenini bilmeden peşine düştüğümüz duyguların, izini sürdüğümüz tutkuların, hapishanemiz olan korkuların bize bizden önceki nesilden kaldığına kanaat getirdim diye tanımladığı yeni kitabıyla Bulvar AVM D&R’da hem okurlarının kitaplarını imzaladı hemde onlarla kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.