İbrahim Sandıkçı: Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

İbrahim Sandıkçı: Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız.

İbrahim Sandıkçı: Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız

 

AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ‘’ Kibirlenmeden, ayaklarımızın üzerine basarak şeffaf bir şekilde Canikli her vatandaşımızı kucaklayarak, kapımızı ve gönlümüzü herkese açarak, kardeşlik ikliminin hakim olduğu bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacağız’’ dedi.

 

İbrahim Sandıkçı, İlçe Başkanı Ercan Eler, teşkilat üyeleri, partililer ve vatandaşların katılımıyla, AK Parti İlçe Başkanlığı’nda  basın toplantısı düzenledi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, ‘’Gönül belediyesi sloganıyla çıkmış olduğumuz yolda ilçemizde bayrağı daha ileriye taşıyacağız. Çalınmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız’’ dedi.

 

 

Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı da yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi,

 

‘’Tevazu samimiyet ve gayret ile ‘Önce millet, önce memleket’ anlayışıyla çıktığımız 31 Mart 2019 yerel seçimleri partimizin yaptığı anket çalışmaları, temayül yoklamaları, parti teşkilatımız ve sayın Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin tensipleriyle Cumhur İttifakı’nın Canik Belediye Başkan adayı olarak huzurlarınızda bulunmaktan onur duyuyorum.

 

Ben, Canik’in bir evladı olarak AK Parti’nin kuruluşundan beri teşkilatımızın bir çok kademesinde görev almış bir kardeşinizim, şimdi de Cumhur İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayım.

 

Canik, Samsun’un Devgeriş deresiyle Mert Irmağı arasında Karadeniz’den içeri doğru uzanmış şirin bir yerleşim yeridir. Bu yerleşim yerinin her mahallesi ayrım gözetmeksizin hizmet alanımızdır. Türkiye’nin birçok şehri 25 yıldır aynı siyasi gelenekten gelen belediyeler tarafından kesintisiz bir şekilde yönetilmektedir. Bizler de Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu yönetim anlayışını ve proje belediyeciliğini etkin ve verimli olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Belediyeevlerinden, Başkonak’a, Devgeriş’ten Demirci’ye, Gaziosmanpaşa’dan Hacınaipli’ye, Yeni Mahalle’den Gödekli’ye kadar, Canik’imizin her köşesini daha ileriye taşımak için gece gündüz çalışacağız.

 

Tevazu samimiyet ve gayret ile “Önce millet, önce memleket” anlayışıyla çıktığımız 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde kibirlenmeden, ayaklarımızın üzerine basarak şeffaf bir şekilde Canikli her vatandaşımızı kucaklayarak, kapımızı ve gönlümüzü herkese açarak, kardeşlik ikliminin hakim olduğu bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacağız. Canik’in evladı olarak 1400 yıllık kadim İslam Medeniyetinin ve 5000 yıllık Türk tarihinin tüm feyz ve bereketini Canik’imizin her bölgesine adaletli olarak dağıtacağız.

 

Mevcut Belediye Başkanımız 3 dönemde yaptığı işlerle Canik’e ivme kazandırmıştır. Yaptığı hizmetlerden dolayı başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz. Başkanımızın ve ekibinin bilgi ve tecrübelerinden mutlaka yararlanamaya devam edeceğiz.

 

2023 vizyonumuz doğrultusunda yeni dönemde Canik’imizi çevre dostu bir kent olarak ortaya çıkaracak projelerle Canik ilçemize ivme kazandırmaya devam edeceğiz. Canik’in evladı olarak herkesin mutlu olacağı belediyecilik hizmetini ayrım gözetmeksizin hemşerilerimize ulaştıracağız. Büyükşehir Belediyemizle el ele vererek kentsel dönüşüm anlayışı içerisinde çevre dostu Canik’te, mahalle kültürünü canlı kılan, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” hadisini şiar edinerek, komşuluk ilişkilerini daha da canlandıracak, güvenli şehircilik anlayışını ortaya koyacağız. Yaşadığımız şehirdeki sosyal belediyecilik anlayışını ön plana çıkartacak ihtiyaç sahibi bireyleri, engelli vatandaşlarımızı, çocuklarımızı, yaşlılarımızı ve tüm canlıları önemseyen projeleri sivil toplum örgütlerimizle birlikte ortaya koyacağız.

 

Belediyemiz altyapı, şehirleşme, eğitim, sağlık, sanayi ve üretim, sportif ve kültürel etkinlikler, sosyal dayanışma ve istihdam artırıcı çalışmalarla örnek belediye olacaktır.

 

Samimiyetle ve tevazuuyla herkesin rahat ulaşabileceği başkanlık anlayışımızla giydiğimiz bu ateşten gömleğin farkındayız. Emanet aldığımız bu görevin bilinciyle Cumhur ittifakı Canik Belediye Başkan adaylığımız Canik’imize hayırlı ve uğurlu olsun. Adaylığımızın teşkilatımıza, İlçemize Samsunumuza ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor Hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum. Kurtuluştan şahlanışa Canik yine hazır’’

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.