HİZMETLERLE DOLU DOLU BİR 5 YILI GERİDE BIRAKTIK « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

HİZMETLERLE DOLU DOLU BİR 5 YILI GERİDE BIRAKTIK

5 YIL UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞTIK!

2014-2019 İlkadım Belediye Meclisi son toplantısı gerçekleşirken Cumhur ittifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok uyum içerisinde geçen 5 yıllık süreçte özveri ile çalışan meclis üyelerine teşekkür etti.
İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binasında gerçekleştirilen 2014-2019 dönemi son meclis toplantısında Cumhur ittifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok uyum içerisinde geçen 5 yıllık süreçte özveri ile çalışan meclis üyelerine teşekkür etti. 5 yıllık süreç içerisinde tüm meclis üyeleri ile İlkadım’ın menfaatleri için çalıştıklarını belirten Başkan Tok; “Parti ayrımı yapmadan tüm meclis üyelerimizle İlkadım için uyum içerisinde çalışarak birlikte mega projeleri ilçemize kazandırdık” dedi.
HİZMETLERLE DOLU DOLU BİR 5 YILI GERİDE BIRAKTIK
İlkadım Belediye Meclisi üyelerine tek tek teşekkür ederek teşekkür plaketi taktim eden Cumhur ittifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok 5 yıllık süreç içerisinde gerçekleştirilen proje ve hizmetleri anlattı. Özellikle uyum içerisinde geçen bir dönem olduğunun altını çizen Başkan Tok; “Hizmetlerle dolu dolu bir 5 yılı başarı ile geride bırakıyoruz. Her zaman İlkadım için en iyisini isteyen, zaman zaman daha doğru kararlar için tartıştığımız, iyi günleri birlikte paylaştığımız ve her zaman uyum içerisinde örnek bir meclisi yaşattığımız tüm üyelerimize yürekten teşekkür ederim. Bu 5 yıllık süreç içerisinde birlikte aldığımız kararlar ile Derebahçe Sosyal Tesislerimiz, Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi olan İlkadım Gençlik Merkezimiz, Camii ve Külliye projemiz, Yeni Belediye Hizmet Binamız, Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezimiz, Koşu Yolu ve Yaşam Parkurumuz ve saymakla bitiremeyeceğimiz proje ve hizmetleri birlikte hayata geçirdik. Hepimiz aldığı kararlarla İlkadım’a altın çağını yaşatmanın gururu ile 5 yıllık sürecin son toplantısını gerçekleştiriyoruz. Ben hepinizden razıyım, sizlerin de benden razı olmanızı dileyerek hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diye konuştu.
Ardından sıra ile söz alan İlkadım Belediyesi AK Parti Gurup Başkan Vekili Sabri Kolcu, MHP Gurup Başkan Vekili Bayram Erişgin, CHP Gurup Başkan Vekili Naci Altuncu ve İYİ Parti Gurup Başkan Vekili Recep Güleroğlu İlkadım Belediye Başkanı ve meclis üyelerine teşekkür ederek helallik istedi. Konuşmaların ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile 2014-2019 son meclis toplantısı son buldu.