Herkesi bir gün ELVİNDER ile buluşturacağız. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

YEREL SEÇİM ÖNCESİNDE İLKADIM İLÇE ANALİZİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, SİYASET

Herkesi bir gün ELVİNDER ile buluşturacağız.

ELVİNDER Başkanı Yeşim Gürsoy, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’da Bandırma vapuruyla yok olmak üzere olan bir milletin kurtuluş meşalesini yakmak için Samsun’ a ayak basışının 100., bu mücadelenin zaferle sonuçlanarak 29 Ekim 1923’de Cumhuriyetin ilan edilip Türk Milleti oluşumuzun 96. yılını kutladığımız bu özel günlerde bizlerde ELVİNDER olarak yıllardır cinsiyet ayırt etmeden sürdürülebilir, uzun soluklu, bilgi isteyen, emek isteyen, vakit isteyen, sabır isteyen sayısız projeye imza atmanın gururunu ve manevi huzurunu yaşayışımızın 7.inci yılını kutluyoruz..


Her biri birbirinden özel yetenekli, özverili, çalışkan bir o kadar taşın altına elini koyacak kadar fedakar güzel insanların bir araya geldiği bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak yeni yerimizin ilk toplantısını CUMHURİYET VE KADIN temasıyla gerçekleştirdik.


Yeni projelerimiz için workshop atölyesi, eğitimler için özel bir salona ihtiyacımız vardı.


Adalet Parkının hemen arka köşesinde Yapım Sitesinin birinci katında çok güzel bir yere geçtik.
Herkesi bir gün Elvin’ le buluşturacağız. Türkiye bir gün Elvin’li olacak demiştik. O inanç ve azimle çalışmalarımızı yürütüyor her geçen gün hayatımıza eklenen gönlü güzel kendi güzel insanlarla büyüyoruz.


İyi ki diyorum iyi ki bu yolu bana ve bize inanlara yürümeyi ve başarmayı nasip etti..Sonsuz şükürlerimle daha nice hayatlara ışık olmaya iyilik virüsünü bulaştırmaya devam..
Bu arada ben de bu kadar önemli tarihlerin olduğu bir yılda beşe geçtim.Beni bu kadar çok seven olunca diyorum bana ne olur..Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimle..Allah ömür verirse ikinci beşe kadar planlarım hazır durmak yok…