HEP BİRLİKTE BAŞARIYA GİDEN YOLA KENETLENDİK « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

HEP BİRLİKTE BAŞARIYA GİDEN YOLA KENETLENDİK

HEP BİRLİKTE BAŞARIYA GİDEN YOLA KENETLENDİK

Samsunspor’un kaptanı Ercan Yazıcı, taraftara umut dolu mesajlar vererek, “Kimse merak etmesin Samsunspor hak ettiği noktalara gelecek” dedi.
CAMİAMIZA BORCUMUZ VAR
Erzurum kampındaki performansı ile dikkat çeken Spor Toto 2’inci Lig ekiplerinden Samsunspor’un takım kaptanı Ercan Yazıcı, yaptığı açıklamada yeni sezonla ilgili umut dolu mesajlar verdi. Herşeyin çok güzel gittiğini ifade eden Yazıcı, “Takım olabilme yolunda çok yol aldık. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Üzerimizde büyük bir sorumluluk var. Bunun bilincindeyiz. Camiamıza borcumuz var. Bunu ödeme sözü veriyoruz. Başkanımız Sayın  İsmail Uyanık’ın göreve gelmesiyle gerçek anlamda değişim ve dönüşüm yaşandığını “Her anlamda kabuk değiştiriyoruz. Kulübümüzün ve başkanımızın gücünü fazlasıyla hissediyoruz. Bu bizlerde özgüven duygusunu zirveye çıkarıyor. Bir Samsunsporlu olarak ben başkanımıza bu dönemde kulübümüze sahip çıktığı için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YENİ BİR DÖNEMİN KAPILARI AÇILDI
Takımla ilgili son durumu da değerlendiren Kaptan Yazıcı; “Gerek oyun kalitesi gerekse karakter olarak bu ligin üzerinde bir kadromuz var. Kadrodaki tüm arkadaşlarım ne kadar büyük bir kulübün oyuncusu olduklarının farkında. Herkes sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor. Sanki çok uzun yıllardır birlikte oynayan oyuncu grubu gibi hareket ediyoruz. Hep birlikte başarıya giden yol için kenetlendik. Dün dünde kaldı. Artık başarı ve mutluluklar üzerine yeni bir dönemin kapıları açıldı. Kimse merak etmesin Samsunspor hak ettiği noktalara gelecek. Kısa zamanda şunu gördük. Bu yapının ortaya koyduğu güç bu hedefin hayal değil gerçekçi olduğunun işaretidir” dedi.
Köksal ÖNER
Şokhaber.net