Hayati Tekin’e Hac arkadaşlarından anlamlı destek « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ANZER ATOM ŞİFA KARIŞIMI

EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

Hayati Tekin’e Hac arkadaşlarından anlamlı destek

Hayati Tekin’e Hac arkadaşlarından anlamlı destek

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin’e en anlamlı destek 10 yıl önce birlikte Hac’ca gittiği arkadaşlarından geldi.

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin Hac görevini yerine getirmek için 9 yıl önce birlikte gittiği hacı arkadaşları ile kahvaltıda bir araya geldi. Hayati Tekin ve Hac arkadaşları, anılarını tazelediler. Hac sırasında yaşadıkları anların ve geçen zaman içinde yaşananların konuşulduğu , çok samimi hava içinde geçen sohbet sonrasında, Hayati Tekin ve Hacı arkadaşları, aynı ekiple topluca Umre ziyareti yapmak için sözleştiler.

Hacı arkadaşları Hayati Tekin’e başarı dilediler ve destek sözü verdiler. Toplantı ile ilgili olartak bir açıklama yapan Hayati Tekin,” 10 Yıl önce Hac görevimizi yerine getirmek için gittiğim zaman yanımda olan Hac Yol arkadaşlarımla 10 yıl sonra tekrar buluştuk. Kutsal topraklardaki anılarımızı tazeledik, eski günleri yadettik. İlk fırsatta hep birlikte Umre’ye gitmek için sözleştik! Arkadaşlarımın bana verdikleri destek beni duygulandırdı.” dedi.