GÜNAYDINLAR BEYLER… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

GÜNAYDINLAR BEYLER…

SON VİRAJ FİNİŞE AZ KALDI.

 

Mart 2019 tarihin de yapılacak yerel seçimlerin tarihleri yaklaştıkça Türkiye Genelin de olduğu gibi Samsun da  da tansiyon artmaya devam etmektedir.

Bunun yanın da fısıltı  gazeteleri de Samsun kamuoyun da kendilerin ce gündemi meşgul etmeye devam etmektedir nafile uğraşlar boşuna manevralar yapmaktadırlar.

ÇOĞU GİTTİ AZI KALDI..

 

 

Belirsizlik ve  kimin ne olacağı veya olamayacağı zor bir zanaat olsa gerek çoğu gitti azı kaldı hep birlikte bekliyoruz kimler sınıfı geçti kimler sınıfta kaldı karneler açıklanınca göreceğiz.

Son dakika da atılan gol veya yenilen gol misali ahlar vahlar içersin de neleri yaptınız neleri yapamadınız parmaklar sayısını geçmeyen günler içerisin de birlikte açıklanınca göreceksiniz.

 

 

 

 

Samsun da sadece Büyükşehir Belediye Başkan adayının açıklanmasından sonra partiler de  belirsizlik hala devam etmektedir.

Bu belirsizlik te doğal olarak Samsun  kamuoyunda değişik beklentiler oluşturmaktadır.

 

Samsun da hala hazır da bulunan Belediye Başkanlarının da durumları merak edilmektedir.Değişimin  her zaman olduğu gibi yenilikler getireceğini  ve yeni bir heyecanla hizmet yarışı başlayacağını bilir ve konuşuruz  bununla  da doğal olarak vatandaş  yeni atılımlar hizmetler bekler.

 

Çok değil az kaldı son viraja girildiği bugünler de kimin aday olup olamayacağı ne olacağı açıklanacaktır.Vatandaş da kime nasıl bir şekil de oy vereceğini tartacak ölçecek sandığa gittiğin de kararını verecektir.

 

Aday olmadan aday gösterilmeye çalışılanlar takke düştü kel görün dü misali gerçekler le karşılaşacaklar yazmak la yazdırmak la aday olunmaz gerçekler yakın zaman da gün yüzüne çıktığın da her kes gibi sizler de gerçekler le yüzleşeceksiniz.

 BELEDİYE BAŞKANLARI 

Belediyecilik sadece yol su park vs işlerle olmayacağını artık sizler de öğrenmişsinizdir.Ayrıca yine son günler de onu yaptık bunu yaptık yaşadığımız  ilçeye çağ atlattık sosyal tesis kazandırdık doğrudur fakat en önemli SORU yaşadığımız il veya ilçeye iş aş ekonomiyi geliştirme de neler yaptınız bunlardan bahsedin insanlar sizi baş tacı yapsın.

Yaşadığımız 21. Yüzyılda Teknolojinin ve iletişimin ne kadar önemli ve gerekli olduğunu insanlar la uzaktan değil onlara dokunmanın ne demek olduğunu bu zamana kadar öğrenememişseniz vay halinize.

Cumhurbaşkanımız   her yer de her zaman ne diyor koltuklarınız da oturmayınız sahaya ininiz toplumla kucaklaşınız onlara dokununuz bir olunuz beraber olunuz acılı ve mutlu günlerin de yanların da olunuz ne kadar insan üstü bir davranış ve duygudur tabii anlayana…

 

 

 

Sizler ne yaptınız son iki aydır yerel seçimler yaklaşması münasebeti ile sahaya indiniz yeni uyandınız GÜNAYDINLAR….

 

Vatandaş sormaz mı size bu zamana kadar nerelerdeydiniz

Elbette soracaktır soruyordur da

 

Sormaya da devam ediyor benden söylemesi.

 

Tekrar GÜNAYDINLAR BEYLER…