GÜLLÜOĞLU’NUN SAMSUNDAKİ İLK ŞUBESİNİ HİZMETE AÇILDI. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

GÜLLÜOĞLU’NUN SAMSUNDAKİ İLK ŞUBESİNİ HİZMETE AÇILDI.

BAŞKAN DEMİRTAŞ;FARUK GÜLLÜOĞLU’NUN SAMSUNDAKİ İLK ŞUBESİNİ HİZMETE AÇILDI.

Baklava ve tatlı sektöründe hizmet verecek olan Faruk Güllüoğlu’nun Samsundaki ilk şubesi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın açılış kurdelesini kestiği törenle hizmete girdi.

İlkadım ilçesi Adalet Mahallesi Bekiroğlu Sokak üzerinde  tatlı ve cafe-restaurant konsepti ile vatandaşlara hizmet verecek olan Faruk Güllüoğlu’nun Samsundaki ilk şubesi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın kurdele kesime ile hizmete açıldı. Yoğun ilgini olduğu açılışa çok sayıda siyasi parti temsilciler ve vatandaşlar katılım sağladı.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ülke ekonomisine katkı sağlayacak her türlü girişimi gönülden destekliyoruz. Bu dönemde bu zorlu süreçte yatırım yaparak güzel dükkanları, güzel işletmeleri şehrimize kazandıran işletme sahiplerine ve tüm çalışanlara bu işyeri hayırlar getirsin. Bu güzel işletmelerin artması, çoğalması dileklerimizle bol kazanç ve bereket diliyorum. İnşallah sağlıklı Covid-19’dan uzak günlerde bu güzel işletmelerimiz hayatına devam edecek “diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri tarafından kurdele kesimi gerçekleştirildi. Açılış töreni protokol üyelerinin ve davetlilerin işletmeyi gezmesiyle son bulurken, işletme tarafından ikramlıklar sunuldu