“Gücümüzü ve enerjimizi Samsun için kullanacağız” « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

GÜNEBAKAN PROJESİ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“Gücümüzü ve enerjimizi Samsun için kullanacağız”

Bu haber 17 Aralık 2018 - 12:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

-ASRİAD’da güçlü birliktelik mesajı

-“Güçlü birliktelikle ilerlemeyi hep birlikte sürdüreceğiz”

-“Gücümüzü ve enerjimizi Samsun için kullanacağız”

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz ile birlikte Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanlığına seçilen Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

OKUDAN DİGİTAL PROJELERİNİ PAYLAŞTI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, “ASRİAD Samsun Şubesinin 2019 vizyonu kapsamında gerçekleştirmek istediği projeler hakkında bilgi verdi. Okudan, “Samsun’a ortak bir Dijital Akademi Merkezi kurmak istiyoruz. Dijitalleşme teknolojileri, robotlaşma, akıllı tarım, eğitimde dijitalleşme ve 3 boyutlu eğitim sistemine geçmek gibi çalışmalarımız olacak.” dedi.

“GELİŞİMİ VE İLERLEMEYİ BİRLİKTE SÜRDÜRECEĞİZ”

ASRİAD’ın tüm güzel çalışmalarında kendilerinin yanında olacaklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Samsun birçok alanda olduğu gibi sanayileşme anlamında da Türkiye’nin kalbi konumunda olması için mücadele ediyoruz. Şehrimizin var olan potansiyelini daha üst noktalara taşımak için çalışıyoruz. Gelişimi ve ilerlemeyi birlikte sürdüreceğiz. Asrın İş Adamları Derneği’nin de bu konuda elinden geleni yapacağı konusunda inancım tam. Birlikte güzel çalışmalara imza atacağız.” diye konuştu

“İŞ İNSANLARMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ise, “Samsunumuzu geliştirmek ve güzelleştirmek için yapılacak tüm çalışmalarda ve etkinliklerde İşadamlarımızın her daim yanında olacağız. İş adamlarımızın yapacağı alt yapı çalışmaları neticesinde bizlerde onların önünü açmak suretiyle Samsunumuza çok ciddi katma değer katacaktır. Kazanan Samsun olacaktır.” şeklinde konuştu.

“GAYRETİMİZ VE ÇABAMIZ SAMSUN İÇİN”

Asrın İş Adamları Derneği’nin (ASRİAD) çok hızlı gelişerek büyüdüğünü ifade eden AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, “Samsun’un olması gereken yerde olabilmesi için tüm iş dünyası, belediye başkanları ve sivil toplumlar olarak hep beraber ortak akılla hareket etmeliyiz. Bizim de belediyeler olarak iş dünyasının getireceği fikirlere ve yeniliklere kapalı olmamamız gerekiyor. Bütün çabamızı Samsun’un gelişmesi kalkınması adına olmalı” ifadelerini kullandı.

 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN