-Güçlü Meclis Güçlü Hizmet… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Canik Keşif Kampüsü Gücüne Güç Kattı

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

-Güçlü Meclis Güçlü Hizmet…

-Güçlü Meclis Güçlü Hizmet…
-İlkadım’da Cumhur İttifakının Güçlü Meclis Kadrosu…

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yeni dönem İlkadım Belediyesi AK Parti ve MHP Meclis Üyesi Adaylarını ağırladı.

Cumhur İttifakının AK Parti ve MHP Meclis Üyesi Adayları ile gerçekleştirdiği buluşmada konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Cumhur İttifakı’nın ruhu ile İlkadım’a birlikte hizmet edeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ihlamur Cafe ve Restaurantta gerçekleştirdiği buluşma programı ile AK Parti ve MHP Meclis Üyesi Adaylarını ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ve birlik ruhunun hâkim olduğu buluşmaya Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ile AK Parti ve MHP İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Adayları katıldı.

ERDEMİR; “CUMHUR İTTİFAKI İLE TÜRKİYE KAZANACAK”

31 Mart Seçimleri öncesi AK Parti ve MHP arasında yapılan Cumhur İttifakı’nın İlkadım’da tam anlamıyla hayat bulduğunu belirten MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir; “Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücünü İlkadım’da tam anlamıyla yaşıyoruz. Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’ un da gösterdiği ilgi ve hassasiyetle yeni dönemde güçlü bir belediye meclisi ile İlkadım’a en iyi hizmetleri yaşatacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

AVCILAR; “GÜÇLÜ BİR MECLİSE SAHİP OLACAĞIZ”

Ardından söz alan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; “Büyük bir heyecan ve coşkuyla Cumhur İttifakı’nı İlkadım’da geliştirmeye ve ölümsüzleştirmeye devam ediyoruz. Seçim sürecinde başlayan bu anlamlı birlikteliği seçim sonrasında yönetimdeki birliklerde sürdürerek güçlü bir kadroya ve güçlü bir meclise sahip olacağız” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TOK, “İLKADIM DA CUMHUR İTTİFAKI RUHU İLE GÜÇLÜ BAĞ KURDUK”

Cumhur İttifakı ruhunun belediye meclisinde de yaşanarak güçlü bir kadro ile vatandaşın hizmetinde olacaklarını belirten Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sayın Devlet Bahçeli öncülüğünde tüm Türkiye’yi güçlü bir kardeşlik bağı ile saran  Cumhur İttifakını kurduk. Bu ittifakın belediyemiz meclisinde de devam edecek olmasından büyük bir mutluluk duyuyorum. Hem MHP hem de AK Parti’mizin siz değerli meclis üyesi adaylarına teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. İki parti arasında geçmişte de önemli ve milletimizi ilgilendiren olaylarda birliktelikler yaşanmıştı. 15 Temmuz ruhu ile başlayan bu birliktelik bugün Cumhur İttifakı haline gelmiş ve hepimiz için kalıcı bir hal almıştır. Yerel seçimlerde de hep birlikte el ele omuz omuza çalışarak kazanacağımıza ve aynı birliktelikle halkımıza hizmet edeceğimize inancım tam” şeklinde konuştu.