“Güçlü Kadın Güçlü Türkiye” « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

1-31 Ekim Meme Kanseri Uluslararası Farkındalık Ayı nedeni ile Medicana Samsun Hastanesi işbirliği ile Çakırlar Köy Konağında hazırlanan programda kadınlar bir araya geldi.

Gönüllü Yöneticimi Fatma Taşçı “Merkez olarak “Güçlü Kadın Güçlü Türkiye” idealimiz için gerek bedenen gerekse ruhsal olarak sağlıklı kadınlara ihtiyacımız var. Bu anlayışla farkındalık oluşturmak ve kadınlarımızı bilinçlendirmek için programlar düzenliyoruz dedi. Katılımın bu kadar yoğun olması ayrıca mutluluk verici… Bizler sizlerin de desteği ile kocaman bir aile olduk. Samimi ve içten birlikteliğimizin daim olmasını temenni ediyoruz” dedi… Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Yıldız Pekşen hocamızın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda kanser tedavisinde erken teşhisin önemine değinilerek, kadınlarımızın ücretsiz hizmet veren KETEM’lere taramalarını yaptırmak için başvurmaları tavsiye edildi. Kadınlarımızın sorularına cevap bulduğu, verimli ve kazanımı yüksek programımıza katılım sağlayan kadınlarımıza ve konuklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz diyerek konuşmasını tamamladı.

“Güçlü Kadın Güçlü Türkiye”

1-31 Ekim Meme Kanseri Uluslararası Farkındalık Ayı nedeni ile Medicana Samsun Hastanesi işbirliği ile Çakırlar Köy Konağında hazırlanan programda kadınlar bir araya geldi. Gönüllü Yöneticimi Fatma Taşçı “Merkez olarak “Güçlü Kadın Güçlü Türkiye” idealimiz için gerek bedenen gerekse ruhsal olarak sağlıklı kadınlara ihtiyacımız var. Bu anlayışla farkındalık oluşturmak ve kadınlarımızı bilinçlendirmek için programlar düzenliyoruz dedi. […]