GİRESUN ALUCRA BOYLUCA KÖYÜ SAMSUN GENÇLİK KOLLARI GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

GİRESUN ALUCRA BOYLUCA KÖYÜ SAMSUN GENÇLİK KOLLARI GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

GİRESUN ALUCRA BOYLUCA KÖYÜ SAMSUN GENÇLİK KOLLARI GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Giresun Alucra Boyluca Köyü Samsun Gençlik Kolları Başkan Arif TOPRAK ve yardımcıları Ahmet HORASAN ve Hüseyin UNCUOĞLU ve yönetim kurulu üyelerinin girişimleri sonucu 2. Geleneksel Gençlik Kahvaltı buluşmasında bir araya gelindi.

Yapılan etkinlik sonucunda yapılması planlanan etkinliklerin istişaresi yapıldı. Yapılan görüşmeler neticesinde 12 Haziran 2022 tarihinde gençliğin tekrar toplanarak kır gezisi düzenlemesinin startı verildi.

Toplantı sırasında söz alan Gençlik Kolları Başkanı Arif TOPRAK kahvaltının düzenlenmesinde maddi ve manevi katkılarda bulunan tüm üyelere teşekkür ederek bu desteğin gençliğe sürekli verilmesi konusunda köy büyüklerinden söz aldı.

Alucra Boyluca Köyü Derneği Başkanı Sn. Hasan GÖZE de toplantıda gençlerin bu birlik ve beraberliğinden son derece memnun olduğunu belirterek gençlere, Gençlik Kolları Başkanı Arif TOPRAK ve yönetimine toplantıya yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca toplantıya vesile olan Hasan TOPRAK ve haberi yapan İsmet AKTAŞ beyefendiye teşekkür sunuldu.