GENÇLİK FESTİVALİ BULVAR AVM’DE BAŞLIYOR…! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

GENÇLİK FESTİVALİ BULVAR AVM’DE BAŞLIYOR…!

GENÇLİK FESTİVALİ BULVAR AVM’DE BAŞLIYOR…!

İlkadım Belediyesi İşbirliğiyle 19 Mayıs Coşkusu Şehrin En Güzel Meydanında Kutlanacak.

Şehrin buluşma noktası haline gelen Bulvar AVM ve İlkadım Belediyesi işbirliğiyle; dolu dolu bir bayram programı Samsunluları bekliyor. Etkinlikler Final Okulları Orkestra ve sergisi ile başlayacak akşam konserleri ile devam edecek.

FİNAL OKULLARI ORKESTRA VE SERGİSİ

İlkadım Final Okulları müzik grubu Metafor sevilen gençlik şarkılarıyla 18 Mayıs 14:00’de Bulvar AVM’de sahne alacak. Orkestranın yanı sıra İlkadım Final Okulları Resim Klübü; günün anlam ve önemine uygun hazırlanan resimleri sergileyecekler.

GÜZEL SANATLAR LİSESİ KOROSU

İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi çok sesli korosu şef Nihal Çalık Tuncer önderliğinde, 45 kişiden oluşan grubuyla 18 Mayıs 18:00’de sahne alacak.

 

ÇİZMELİ KEDİ

Samsun’un en ünlü yerel gruplarından olan ve belirli bir hayran kitlesi oluşan Çizmeli Kedi müzik grubu 18 Mayıs saat 20:00’da gençlik konseri ile meydan alanında sahne alacaklar

GRUP PAPEL

Samsun’un tercübeli müzisyenlerinin yeni oluşturduğu yerel gruplardan olan Papel, 18 Mayıs 21:00’de Türkçe ve yabancı cover’larıyla gençlere keyifli bir akşam yaşatacak.

DJ ULUÇ ERSUN & MC KORAY TAŞ

Samsun’da çok sevilen ve gençlerden oluşan sıkı bir takipçi kitlesi bulunan Dj Uluç Ersun ve  Koray 19 Mayıs saat 19:00 ve 22:00’de ünlü sanatçıların sevilen şarkılarılarıyla müzik akışlarını yönetecek.

2 ODA 1 SALON GRUBU KONSER

Toplum Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi gönüllülerinde oluşan Samsun’un sevilen müzik gruplarından 2 oda 1 salon, şehrin merkezinde 19 Mayıs 20:00 saati itibariyle müzik dolu bir bayramı ziyaretçilerle buluşturacak.

GRUP VALS

Söz ve müzikleri kendilerine ait olan şarkıların yanı sıra, ünlü sanatçılara alt grup olarak da sahneye çıkan ve Samsun’da ünlü bir cover grubu olan Vals, 19 Mayıs 21:00’de güne özel repertuarları ile performans sergileyecekler.

Tüm etkinlikler ücretsiz olup, 7’den 77’ye tüm Samsunlular Bulvar AVM Meydan Alanı’nda 19 Mayıs gençlik festivaline davetlidir.