Gelecek Partisi, Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’dan ziyaretle devam ediyor.. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

Gelecek Partisi, Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’dan ziyaretle devam ediyor..

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI YEŞİLYURT VE BAŞKANLIK KURULU ÜYELERİNDEN SAM- MED’E ZİYARET

Gelecek Partisi, Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ve Başkanlık Kuruu üyeleri, Samsun Medya Gazeteciler Cemiyeti’ni ( SAM- MED ) ziyaret ettiler.

Ülkemizin Birlik ve Bütünlüğünden yana olan bütün siyasi partilere eşit mesafede olan Samsun Medya Gazeteciler Cemiyet Derneği’ne  Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ve  Başkanlık Kurulu Üyeleri   Teşkilat Başkanı Hasan  Gürtan,    İl Sekreteri  Emekli Deniz Astsubay Okan Ayan, İl Sekreter Yardımcısı Ümit Şaşmaz  ziyarette bulundular.

Ziyaretlerinde Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt: “ Özgürlükçü ve demokrat bir parti olarak; Samsun’da iddialı bir şekilde, 1. Parti olmayı hedeflediklerini söyledi.

Şimdiye kadar 17 ilçe ve bir çok STK yı ziyaret ettiklerini açıklayan Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, halkın partilerine yoğun teveccühünü görmekten mutlu olduklarını belirtti.

Samsun Medya Gazeteciler Cemiyet Derneği Başkanı Kerim Sarılar’ının ekonomide Faiz + Kur  Korumalı Mevduat hakkında ne düşünüyorsunuz  sorusuna;  Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt  Faiz + Kur  Korumalı Mevduatı yanlış bulduklarını, bunun fakiri daha fakir, zengini daha zengin yapacağını belirtip bu fakirden alıp zengine vermedir” dedi.

Samsun Medya Gazeteciler Cemiyet Derneği Başkanı Kerim Sarıların eğitimle ilgili hedefleriniz nedir diye sorduğu soruya;  Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt: “Orta öğretim ve eğitimde yazılım çağına uygun bir müfredatı üniversitelerin akademik bilimsel görüşleri doğrultusunda  hazırlanmasının uygun olacağını” belirtti.

Ziyarete Geecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Başkanlk Kuruu üyeleri ile SAM- MED Başkanı Kerim Sarılar ve SAM- MED Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun