Farkında olmak…. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Farkında olmak….

Farkında olmak

Bilinçaltı karmaşıktır, planlar yapar, oyunlar oynar. İnsan varlığı farkında olmadan bu oyunlar içinde iradesi ile var olmaya çalışır. Bizim amacımız yaptıklarımızı fark etmek, başımıza gelen sağlık sorunları, maddi ve manevi olumsuzları bu farkındalık ile yönetmek çözüm yolları bulabilmektir. Bu süreçte temel hedefimiz profesyonel bir destekle sizlerde dönüşümü sağlayabilmektir.

Dönüşüm nedir diye sorarsanız…

Zihnimiz bastırılmış duygu ve düşüncelerle doludur. Öncelikle zihninizi özel teknikler ile temizleyip sizi arındıracağız. Kendinizde güzel bir bahçe yaratacağız. Ardından o bahçeye olmak istediğiniz duygu ve düşünce tohumları ekeceğiz. Nihayetinde sahip olduğunuz tüm negatif duygu ve düşüncelerin tek tek güzel çiçeklere dönüştüğünü izleyeceğiz. İşte dönüşüm o çiçekleri büyütmek, kendinizi geliştirmek ve hedeflere gidebilmektir.

Dönüşmeyi hak ediyorsunuz!

Biz; Refik Korkmaz bilinçaltı dili ve Mucizeler, Regresyon, Pregresyon, Nefes, EFT, Reiki, Mor alev, Matrix7, Konuşma terapisi, Nur enerjisi, 3.göz çalışması, Altın üçgen, Aura bakımı, Hipnoz, Trans terapi, Sublimimal terapi, Bolluk Bereket enerjisi, Karmik Para Akışı, Meleklerin Renkleri, Şans Reiki, Access Bars terapileriyle hayatınıza dokunmaya hazırız.

Mucize Akademi