ERSAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ERSAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ERSAN AKSU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Ersan Aksu, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Aksu mesajında şu ifadelere yer verdi,

”Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha nihayete erdirdik. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremler nedeniyle bu yıl Ramazan Bayramı’nı buruk karşıladık. Bölge halkına bir kez daha geçmiş olsun diyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, ezelden ebede giden kardeşliğimizi yenilediğimiz müstesna günlerdir. Bizleri bir arada tutan bu değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz.

Yeni umutlarla girdiğimiz bayramımızı, önemli bir seçimin hemen öncesinde idrak ediyoruz. Bu önemli seçimlerin, Samsunumuz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bayramın; ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barışa, huzura ve esenliğe vesile olmasını diliyor, sizleri en kalbi duygularımla, sevgiyle, saygıyla selamlıyor; mübarek Ramazan Bayramınızı gönülden tebrik ediyorum”