Erdoğan TOK’A Yoğun İlgi…… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

Erdoğan TOK’A Yoğun İlgi……

Cumhur ittifakının adayı Erdoğan Tok’a vatandaştan yoğun ilgi.

31 Mart mahalli yerel seçimlerine ramak kala Cumhur ittifakının İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Erdoğan TOK ev ziyaretlerine ARA VERMEDEN  devam ediyor.

En son GÜMÜŞKENT 2.ETAP  sakinlerinin konuğu olan Erdoğan TOK,Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı ev sahibi ve vatandaşlara teşekkür etti.

TOK, Kendisine gösterilen yakın ve sıcak ilgiden son derece memnun olduğunu belirterek halkımızın bu samimi ilgisi bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Mahalle sakinlerinin  sorunlarını yakından takip ederek devamlı olarak çözüm ürettiklerini ve bundan sonra da böyle devam edeceğini belirterek özellikle Gençlik kültür merkezi,Belediye binamız, Külliyemiz bitmek üzere bu  hizmetlerimiz sizlere yakın olup  yine hep beraber açılışını inşallah birlikte yapacağız mevcutta bulunan park ve bahçe sayısını arttırarak vatandaşlarımızın hizmetine kazandıracağız.

Tok,Mahalle sakinlerine birlik ve beraberlik içerisin de yine bir olarak diri olarak Allah’ın izni ile hep beraber yine başaracağız bizler iri ve diri olursak Allah’ın izni ile bizleri kimse yıkamaz.dedi.

Cumhur ittifakının Adayı TOK,31 Mart mahalli yerel seçimlerinin  çok önemli olduğunu belirterek var gücümüzle ekibimizle birlikte çalışıyoruz tekrar ilkadım Belediye Başkanlığını Cumhur ittifakının alacağını belirterek sözlerini tamamlayarak katılımcı vatandaşlara teşekkür etti.