ERDEMLİ    BAŞKANLAR….. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

ERDEMLİ    BAŞKANLAR…..

 

Evet,

CANİK BELEDİYE BAŞKANI,OSMAN GENÇ

ve ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI,

İSHAK TAŞÇI’DAN BAHSEDİYORUM……

30 Mart 2019 Tarihin de  Yapılacak Mahalli Yerel Seçimleri için Samsun da Adaylar belirlendikten sonra özelikle

CANİK BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GENÇ ve ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI nın Adaylar belirlendikten sonraki bugüne kadar AK Parti ye bağlılıkları vatandaşlar  tarafın dan olumlu karşılanmaktadır.

Demek ki koltuk uğruna değil Birlik ve Beraberlik uğruna hizmet uğruna bağlılıklarını ve  Liderine gösterdikleri bu sadakatli ve bağlılıkları  insan üstü bir davranış olsa gerek.

Çünkü zikzaklar çizen koltuk uğruna davasından vazgeçenler siyaset arenasın da aramadığın kadar çok ve bol.

 

Günümüz Siyasetin de   kendi partisinden Aday gösterilmeyenler hemen hızlı bir şekil de dün siyasi görüşüne  karşı olduğu diğer partiden yıllardır mücadelesini vermiş olduğu kendi partisine karşı aday olmuşlardır.

Tabi ki i Kamuoyun da bu siyasi manevralar  hiç de hoş karşılanmamış aksine tepki ile karşılaşmışlardır.Neticesini de 30 Martta hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Onun için yukarıda bahsettiğim bu iki güzide BAŞKAN Aday olmamalarına rağmen partisinden kopmamış aksine mevcut belirlenen  Adaylar ile birlikte seçim kampanyasını beraber yürütmektedirler.

Haklı olarak da Partili partisiz  Kamuoyundan olumlu tepki almaktadırlar.

Altını çizmekte fayda görüyorum herkesin yapabileceği bir davranış olmasa gerek bu iki Başkanın yaptığı takdir edilecek bir tutum içerisin de oldular.

AK Parti Belediyesinin Başkanı olmak böyle bir şey olsa gerek almış oldukları kurum terbiyesinin gereğini de fazlası ile yaptılar.

30 Marta kadar da gözüken ellerin den geldiği kadar da mevcut adaylara destek olup kendileri adaymış gibi çalışmalara katılmak ve seçimi kazanmak için sen ben yok biz ilkesi ile  sahada olmaları da bunun bir göstergesidir.

 

İlçelerine yapmış oldukları unutulmaz hizmetlerle  ve sergiledikleri bu davranışları ile  gerek CANİK BELEDİYE OSMAN GENÇ ve ATAKUM BELEDİYE  İSHAK TAŞÇI asla unutulmayacaktır.

 

Saygılarımla

İsmet AKTAŞ

05327628081