EN EĞLENCELİ SÖMESTİR ETKİNLİKLERİ BULVAR AVM’DE ! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

EN EĞLENCELİ SÖMESTİR ETKİNLİKLERİ BULVAR AVM’DE !

EN EĞLENCELİ SÖMESTİR ETKİNLİKLERİ BULVAR AVM’DE !

Sömestir Boyunca Gerçekleşecek Olan, Çocuklara Özel Birbirinden Keyifli Etkinlikler Bulvar AVM’de Başladı.

Sömestir boyunca her hafta sonu Tiyatro Küçük Eller’in “Sirke Giden Tren”, “Koş Koş Hazine Peşinde”, ve ”Cecü’nün Yer Cüceleri ” adlı müzikli tiyatro oyunları Bulvar AVM Kültür Salonu’nda ücretsiz olarak sahnelenecek.

İki sirk palyaçosunun birbirlerine üstünlük kurma çabasını ve sonunda hoşgörünün kazanmasını anlatan ‘’Sirke Giden Tren’’;  çocuklarla buluştu. İnteraktif olarak çocukların katılımını sağlayan oyun büyük ilgi gördü..

Tiyatronun ilerleyen programlarında; Sandık içerisinde ki hazinenin peşinde koşarken gerçek hazinenin arkadaşlık olduğunun farkettiren ”Koş Koş Hazine Peşinde” ve   dünyayı yaşanmaz hale getirenlere karşı birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu  anlatan ”Cecü’nün Yer Cüceleri”  hem güldürecek hem de çocuklara faydalı mesajlar vererek onlara  hayal dünyalarının kapılarını açacak.

Oyunlar; 20 Ocak Sirke Giden Tren 15 :00 – 17:00

25/26/27  Ocak Koş Koş Hazine Peşinde 15:00 – 17:00

1/2 Şubat Cecü’nün Yer Cüceleri 15:00 – 17:00

 

“Starpark  Zero Gravity Eğlence Aracı”

Bulvar AVM meydan alanına konumlandırılan Zero Gravity, yerçekiminin sıfır olduğu bir ortam sunarak hem büyüklerin hem de çocukların ayaklarını yerden kesecek. Bulvar AVM, Zero Gravity yerçekimsiz eğlence aracı  sömestir boyunca   aktif olacak.